fonradar

E-Stajyer Eğitim Dönemleri Hakkında

Merhaba,

Tesmer'in biz stajyerlere vermiş olduğu sınav takvimine uymak zorunda mıyız ?

Yani her eğitim dönemini belirlenen takvim aralığında bitirmek ve sınavına girmek zorunlu mu?

Sınavlara katılmazsak bir yaptırımı var mı ?

Saygılar...

Merhaba,

Tesmer'in biz stajyerlere vermiş olduğu sınav takvimine uymak zorunda mıyız ?

Yani her eğitim dönemini belirlenen takvim aralığında bitirmek ve sınavına girmek zorunlu mu?

Sınavlara katılmazsak bir yaptırımı var mı ?

Saygılar...
Merhaba, elbette uymak zorundasınız, daha önceden böyle bir zorunluluk yoktu ama şimdi var, süresinde geçilmeyen dönemler ve süresinde yatırılmayan ücretler için Staj sürenizi uzatma gibi bir yaptırım uyguluyorlar artık.

Tesmer Suse V4 Zorunlu Staj Eğitimi Geçmekte Zorlanan Var İse Yardımcı Olabilirim Mail Atmanız Yeterli
[YASAKLANDI]

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba ben stajımı mayısta başlattım ders videoları tamamlandı sınava giricem başarısız olduğumda ağustos sonuna kadar tekrar tekrar girebiliyor muyum bir de başarısız olunca hemen sonuç belli oluyor mu onun bir süresi var mı? Süreç tam olarak nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz?
şimdiden teşekkür ederim.

merhaba ben stajımı mayısta başlattım ders videoları tamamlandı sınava giricem başarısız olduğumda ağustos sonuna kadar tekrar tekrar girebiliyor muyum bir de başarısız olunca hemen sonuç belli oluyor mu onun bir süresi var mı? Süreç tam olarak nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz?
şimdiden teşekkür ederim.
Eğer sınavı bitirme süreniz Ağustos ayı ise tekrar tekrar girebilirsiniz. Sınav sonucu hemen belli oluyor.