e-use 3. Cd ler Hk.

• Konbuyu başlatan *gamze*
  • Başlangıç tarihi
G

*gamze*

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba

aranızda stajını ocak ayında başlatıp 3. cd si gelen varmı?

cdler bize aralık ayında gelmeyecekmiydi?

(bu ülkede ne zamanında ve tam olarak yapılıyor ki o cd ler zamanında gelsin acele etmeyin gelir bir gün ) henüz bana da gelmedi

Selamlar

cd'si gelen var mı?

yok mu?

ne !! 3 cd bitti mi?

Arkadaşlar şaka bir yana, bilgilendirirseniz sevinirim.

saygıyla

Maalesef arkadaşlar daha 3. cd'ler gelmedi zaten bi işe yardıkları falan yok zamanımızı almaktan başka yaaa. neyseeeee

arkadaşlar 3.cd geleli 4 ay geçmiş olması lazım verdikleri tarihe göre ama hala ses seda yok 2. cd de geç gelmişti zaten adamlar para için yapıyor zaten cd lerin pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Ayrıca staj bitene kadar 4cd yollamaları gerekiyor bu tempoyla nasıl yollayacaklar acaba merak ediyorum, parayı peşin alıp yok stajınızı iptal ederiz diye tehdit ederken iyiydi....

arkdaşlar ben de ocak-2005 dönemi stajeriyim 3.cd ler hala gelmedi temmuz yine yaklaşıyor ve yine para isteyecekler (halil abi sakın kızma) biz yine bu parayı verecekmiyiz daha verdiğimizin karşılığını almadan arkadaşlar bir şeyler yapmak lazım !

Arkadaşlar merhabalar,

Az önce Tesmer'i arayıp Ocak döneminde stajını başlatanların 3.cd sinde yaşanan gecikme Mayıs döneminde stajını başlatanlarada etki edecekmi diye sordum.Cd lerin hazırlanması konusunda bir problem yaşandığı için Ocak döneminde stajını başlatan arkadaşlarımızın ve Mayıs döneminde stajını başlatan arkadaşlarımızın cd leri Nisan ayının ilk iki haftası içerisinde adreslere gönderilecekmiş.Ocak ayı içerinde stajını başlatanların 4.cd sinin Nisan ayında gönderilmesi gerekiyordu bu durumda 4.cd ne zaman gönderilecek dediğimde ilk önce 3.cdleri bir gönderelim sonra 4.cd hakkında gerekli çalışmaları yapacağız dediler.Bu durum artık insanların kafasında ki düşünceleri ne derecede tatmin eder bilemiyorum ama gönderim bu şekilde olursa Ocak ve Mayıs dönemi stajerlerinin cdleri bir anlamda birleşmiş oldu.Bakalım staj bitene kadar ne olur.Herkese kolay gelsin..........

sevgili kader arkaşımız celal hiç merak etme ocak dönemlerinin stajları bitene kadar eylül döneminin cd leri de birleştirirler. ben 2 hafta önce tesmeri aradım bizim cd ler ne oldu dedim bu ay içinde gördereceğiz dediler iyi dedim şimdide sana nisan diyorlar ha vay ki vay bizim halimize (birde utanmadan bunlar temmuz da 150,00 ytl isterler)

e-use madurları

Merhaba

Murat merak ettim şu e-use'ye nekadar ödediniz. Ve nekadar daha ödüceksiniz. Allahtan ben yırtmışım ondan :D

Allah yeni stajerlere sabır versin.

kardeş geçen yıl temmuz da 150,00 ytl bu temmuz da da 150,00 ytl diyorlar ama ben hiç verme taraftarı değilim

300 ytl yi iki taksitle alıyorlar desene. Ödemeyi yap kardeş. Tesmerle oyun oynamaya gelmez. Onlar için stajer çok. Ellerini sallasalar stajer olmak istiyen çıkıyor.