fonradar

e-Use 3 CD Problem Var mı?

arkadaslar.. lısans 3.cd ye bildiğiniz gibi 2nci CD deki problem nedeniyle finansal Muhasebe 2 bölüm halinde eklenmişti. 92 slaytlık bölümde bi problem çıkmadı ancak benim 100 slaytlık bölümde 45.nci slaytta CD takıldı ve ilerlemiyor...Başka böyle bi sorunu olan arkadas varmı

Not: Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz. İlginize teşekkürler.

Ben daha 92 lik slayttayım, eğer bir problem varsa tesmer in danışma servisini arayıp sorununu bildir, mesela ben de şöyle bir problem var güncelleme yapamıyorum pc takılıyo cd nin görüntüleri bozuluyor.

O kadar program kullandım hiç şöyle bir mantık görmedim , güncelleme iconuna basıyorum ki güncellensin çünkü adı üstünde güncelleme yazıyor , karşıma bir komut düğmesi çıkıyor üzerinde güncelleme esnasında bekleyin yazıyor komut düğmesinin üstünde de tamam yazıyor şimdi , güncelleme iconuna tıkladığımda güncellenme için bekeyecek miyim yani o komut düğmesi bilgi amaçlı mı yoksa güncelleme iconuna tıkladıktan sonra çıkan komut düğmesi üzerindeki güncelleme esnasında bekleyin tamam butonuna mı tıklayacam yazılanı anladığıma dair, her iki halde de deniyorum yok güncelleyemiyorum ancak şöyle bir şeyden şüphe ediyorum benim güncelleme saatlerim genelde 20:00 dan sonra, acaba o saatten sonra server veri girişi kabul etmiyor mu ki?