e-use Alan Kullanan Var mı? Nedir bu!

e-use eğitimi zorunlu olmalı mı

• a) evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • b) hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

heerdeem

Katkı Sunan Üye
stajyer arkadaşlar.

malumunuz ocak-2005 döneminden itibaren ZORUNLU eğitim denilen e-use olayı var. bunu alan kullanan varmı.zannediyorum bunu odadan alacakmışız galiba. ama mesala ben i.s.m.m.m.o. sitesinde birşeye rastlayamadım.

vede 300 milyon gibi bir rakamdan bahsediliyor. ben şahsen o paraya 10 tane baba kitap alırım.

ve madem bu iş 7 dersi vermekten geçiyor isyeten alır istemeyen almaz. değil mi. tuhaf!

Eğitime, gelişmeye herzaman evet. ama ticaretine hayır.

ben özellikle alan kullanan ne menem bir şey olduğu bilenler bir anlatsın isterim...

e-use alan kullanan var mı? nedir bu!

use hakkında sitesinden bilgi almanı tavsiye ederim, forum bölümü de var banka hesap no ları da buraya tıklayabilirsin

e-use alan kullanan var mı? nedir bu!

ya arkadaşım o siteden haberim var.yine de teşekkür ederim.

yanlız benim istediğim bunu alan var mı kullanan var mı. iyi mi hoş mu! şimdi ordada forum sayfası var. millet bayağı eleştiri falan yazmış ama foruma girerken tc kimlik falan üyelik istiyor. e bu forum üyeliği mi e-use üyeliğimi adam tereddüd ediyor.

gerçi öylede böylede bulaşaçaza benziyor ama acayip işte

bir arkadaşım bunun kargoyle geldiğini bahsetti. buyur. sen al sonra nasıl olsa öylede böylede parasını alırız seve seve..

dediğim gibi acayip işler işte.şimdi şunu KESİNLİKLE belirteyim bizim meslek eğitimsiz, sürekli kendini yenilemeden oolmaaaz. ama bu bana ticari geliyor kardeşim...

paylaşalım......

saygıyla...