fonradar

e-Use de Arkadaşım Mayıs 2007 de Stajı Başladı ve Mayıs 2008 3. Cd Bitmesi..

ozbilek

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar bilgisi olan varmı stajer arkadaşım mayıs 2007 de stajını başlattı ve mayıs 2008 sonunda 3.cd sini bitirmesi gerekiyormuş ve bitirememiş ve tesmerin sitesinde de şu yazıyor..

Adayların ellerine ulaşan CD'leri, bir sonraki CD gelene kadar mutlaka bitirmesi gerekmektedir. CD'lerini zamanında bitirmeyen yada eğitime katılmayan adayların stajları Staj Yönetmeliğinin 24/b maddesi gereğince iptal edilecektir.

bu arkadaşı etkilermi aynı sorunu olan varmı yardımınıza ihtiyacımız var lütfen bilen yazsın

Ynt: e-Use de Arkadaşım Mayıs 2007 de Stajı Başladı ve Mayıs 2008 3. Cd Bitmesi..

şayet herhangi bir mücbir sebep yok ise büyük ihtimalle yönetmelik gereği stajı iptal edilir.

Ynt: e-Use de Arkadaşım Mayıs 2007 de Stajı Başladı ve Mayıs 2008 3. Cd Bitmesi..

Arkadaşım pek afları yok... ama yinede şansını dene.. yönetim ek süre verebilir.

zannenmem bi sorun olacağını bende hep cd leri geç kalarak izledim bi sorun çıkmadı.arkadaşımız elindeki cd yi hemen bitirsin ve gelen cd nin sınavını olsun.bi sorun çıkacağını sanmıyorum.