e-Use Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan stajyer35
  • Başlangıç tarihi
S

stajyer35

Ziyaretçi
Merhaba

Arkadaşlar Ağustos/2006 itibariyle ilk CDlerim elime geçti. Çalışmalarıma başladım. Tesmer in sitesinde E-USE Güncelleme 1,03 Beta programını bilgisayarıma yükledim. Tesmerin sitesinde gösterilen şekilde güncelleme yaptım. Güncelleme bilgilerimi kontrol ettim. Çalıştığım slaytlar iletilmiş. Fakat daha sonraki çalışmalarımı güncellemek isterken 1,03 beta programının 1.2. aşamalarını tamamladım 3.aşamasında hata mesajı verdi II- HATA kodu Upload_OK şeklinde neden böyle yaptığını anlamadım. Tesmerin sitesine girdim EUSE Updater adlı progrmıda bilgisayarıma indirdim yamalrı indirdim. CD içerisinde güncelleme butonunu kullandım fakat her defasında güncelleme ile ilgili bilgi yok daha sonra ulaşabilirsiniz şeklinde internet sayfası çıkıyor. Tekrar EUSE 1,03 beta güncelleme programını denedim yine 3.aşamada aynı hata mesajını verdi. Programı tekrar kurdum hata mesajı devam ediyor. Yalnız izlediğim derslerin slayt sayılarını güncellemelerini kontrol ettiğimde silindiğini gördüm. Ama dersleri izlediğimde son kaldığım yerden itibaren izlemeye başladım. Normalde daha önce güncelleme yapmıştım hepsi silinmiş.

Şimdi ne yapacağım bilemiyorum. İzlediğim slaytlar silinmiş güncelleme programı hata mesajı veriyor üstüne üstelik dersleri izlemeye başladığımdada son kaldığım yerden itibaren başlıyorum

Sorunu çözemedim...

Tesmerin sitesinde sorunla ilgili bilgi bulamadım, bu forum başlığında da bu tarz bir probleme ait bir başlık hatırlamıyorum, tavsiyem tesmerle görüşmen.

Ynt: e-Use Güncelleme Sorunu

ben ilk cd de birinci dersi geçtim, güncellemeyi yapacağımı bilmiyordum. e-use sitesinde okudum, güncellemeyi beta 1.03 ü kurmaya çalııyorum ama 1.aamayı bir türlü geçmiyor. bilgisi fikri olan var mı;?

halea ' Alıntı:
ben ilk cd de birinci dersi geçtim, güncellemeyi yapacağımı bilmiyordum. e-use sitesinde okudum, güncellemeyi beta 1.03 ü kurmaya çalııyorum ama 1.aamayı bir türlü geçmiyor. bilgisi fikri olan var mı;?
arkadaşlar kurulum cd sini kuarraken otomatik olarak kendisi kurmakta gerekli programları 1 dersi bitirdiğinde 1 , cd nin içinde alt tarafta günceleme var orda tıklayarak günceleniyor bütün dersleri bitir yapacağımız şey bu sonra sınava gir ben bu şekilde 1 cd yi bitirdim 2 cd yi bekliyorum daha önceden 6 cd gönderiyolarmış staj süresi 2 yıl olduğu zamanda o zaman günceleme programı indirmek gerekiyormuş kib

şükür güncelleme sorunumu çözdüm, yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler