fonradar

E-USE Güncellemede sorun yaşıyorum

selamlar,

eylül 2009 smmm stajyeriyim. ilk cd imi kurdum hatta ilk dersimi de tamamladım. e-use sitesini incelerken kurulum yapmam gerektiğini öğrendim yoksa çalıtığım dersler iletilmiyormuş

akşamdan beri o güncellemeyle uğraıyorum. üç aşama diyor ben daha hala 2.aamaya geçemedim. ne kadar sürüyor güncelleme?

http://www.tesmer.org.tr/e-use/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=60

adresteki güncellemeyi yapmaya çalııyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: E-USE Güncellemede sorun yaşıyorum

halea ' Alıntı:
selamlar,

eylül 2009 smmm stajyeriyim. ilk cd imi kurdum hatta ilk dersimi de tamamladım. e-use sitesini incelerken kurulum yapmam gerektiğini öğrendim yoksa çalıtığım dersler iletilmiyormuş

akşamdan beri o güncellemeyle uğraıyorum. üç aşama diyor ben daha hala 2.aamaya geçemedim. ne kadar sürüyor güncelleme?

http://www.tesmer.org.tr/e-use/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=60

adresteki güncellemeyi yapmaya çalııyorum. yardımcı olursanız sevinirim
Bende aynı senin yaptığını yapmaya çallıştım ama cd kurulu olmadığı için güncelleme yapılamıyor gıbı bir açıklama çıktıı.
Bende 444 60 60 ı aradım. onalr bana güncellemeyi ordan yapmamam gereetiğini, cd nin içinde güncelleme die bir seçenek var ordan yapmam gerektiğini söyledi ki ben ordan zaten güncelleme yapıyordum. sende aynısını yap teyit etmek için de okunan dersler bölümüne gelip okuduğun derslerin görünüp görünmediğine bakabilirsin...

marbling teşekkürler

e-use kurduğum bilgisayardan yüklemeye çalıştım zaten. verdiğim linkteki sayfa açılıyor. aşama aşama yüklenmesi gerekiyormuş. ama1. aşamada kalıyor ilerlemiyor.

e-use daki güncellemeyi tıklıyorum bişey olmuyor. bi de ilk dersi bitirdim ama güncellemeyi yapamadığım için sanırım dersi bitirdiğim görünmüyor.

Tmm anladım ama o 3 aşamalı program 2009 döneminden önce stajını başlatanlar için gecerli bir programmış. yani sen cd inin içinden güncelle de bir kodlu msj çıkıyo tmm de güncellemiş olcaksın zaten

sonra emin olmak içinde http://www.tesmer.org.tr/e-use/inde...me-bilgileri&catid=42:cd-guncelleme&Itemid=59 bu adresten gırıp okunan dersler bölümğnden görebilirisn bende eylül 2009 da stajımı başlttım işlemler aynı :)

ama ben o linkten güncelleme dosyasını tıkladığımda ekstradan bişey çıkmıyor hiç.

okunan derslerde de okuduğum ders görünmüyor.

444 60 60'ı ara sen bence sendeki sorun ya farlı yada sen benim dediğim yerden yapmıyorsn

sağol ordan deneyeyim bi de

güncelleme sorunumu çözdüm, yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

ya nasıl çözüldü acaba???
bende 1 haftadır güncelleme yapamıyorum.cd ler bitmeyince staj iptal oluyomuş.bende eylül 2009da başlattım sınavımı.cd de nereye girsem internet bağlatınız yok gibi hata uyraıları veriyor :'( :'(