e-Use Hakkında!

Merhabalar !
Benim e-use cd ler hakkında yaşadığım problem hakkında yardımcı olursanız sevinirim.. Şu an 5.cd deyim ama bitirdiğim derslerin güncellemesini yapamıyorum.Sistem içerisindeki güncelleme ikonuna tıkladığım zaman güncelleniyor bekleyin diyor ama ekran aynı kalıyor ve güncelleme yapmıyor..

Ynt: e-Use Hakkında!

tesmerin sitesinden yama programını bilgisayarına indir sorunun kalmayacaktır ordan güncelleyebilirsin ben hep ordan güncelliyorum

Siteden proğram yamasını indirip güncelledim ama sorun hala çözülmedi..Güncelleniyor diyor ve öyle kalıyor güncellemiyor..

ya aynı sorun bende de var ne yapacağımı şaşırdım daha yeni başlayacağım cd ye gücelleme programını pc ye indirdim fakat güncelleme yapmıyor...nasıl bişeydir bu yaaa...

ilk 3 cd 'de güncellemeyi ,indirdiğimiz programla yapıyoruz,4.5.6. cd de ise güncelleme sorununu set içerisindeki güncelleme butonuyla çözebilirsiniz.

Bir süre bekleyip sonra deneyebilirsin bende de olmuştu hatta tesmeri aradım cevap veremediler ama birkaç gün sonra yapınca olmuştukaçıncı cd olduğunu hatırlamıyorum...

koray programı indirip 1 2 3.aşamaları geçip güncellediysen tesmer sunucularına ulaşmıştır ayrıca tesmerin sitesine girip güncelleni güncellenmediğini görebiliyorsun bu yeterli cd deki güncellemeyi kullanamana lüzüm yok artık güncellenmiştir o saygılarla

arkadaşlar 1 .cd deki finansaldan 100 slaytı okudum güncelleme bilgilerinde okunan slay sayısını göstermıyor neden olabilir ...

zeyneb ' Alıntı:
arkadaşlar 1 .cd deki finansaldan 100 slaytı okudum güncelleme bilgilerinde okunan slay sayısını göstermıyor neden olabilir ...
hemen sisteme geçmeyebilir,sonra tekrar bak bence.

Bu cd ler ve güncelleme programları windows 98 işletim sisteminde de çaılşıyor mu acaba