E-Use Tekrar Kurulum

SLM ARKDAŞLAR BEN E-USE CD İKİNCİSİNE GEÇTİM FAKAT BAŞKA BİLGİSAYARA KURULUM YAPMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN TESMERİ ARAMAM GEREKİR Mİ ? YOKSA SADECE CD TAKIP KURMAM YETERLİ Mİ BİR SINIRI VAR MI ? İİ GÜNLER :cry:

Sayın Sonnur, Tesmer tarafından gönderilen e-use cd leri yalnızca tek bilgisayara kurulmaktadır.

CELAL BEY, YENİ BİLGİSYAR ALDIĞIM TAKDİRDE TEKRAR KURULUM YAPAMAZ MIYIM ? İİ ÇALIŞMALAR.......

Bildiğim kadarıyla hayır. Zaten başta uyarıyorlar devamlı kullanacağınız bilgisayara kurulum yapın diye.

Yinede tesmer ile görüşün derim.

EN İYİSİ TESMERİ ARAMAK :cry: OLMASA ŞANSIMIZA KÜSERİZ NE YAPALIM ........

sonnur' Alıntı:
EN İYİSİ TESMERİ ARAMAK :cry: OLMASA ŞANSIMIZA KÜSERİZ NE YAPALIM ........
Sayın sonnur; öncelikle foruma hoş geldiniz, forum kuralları gereği büyük/küçük harf duyarlılığına dikkat ederseniz memnun kalırız, ikinci olarak yeni alınan bilgisayara use cd lerinin kurulumu mümkün ancak bunun için Tesmer ile irtibatta olmanız gerekmekte ancak yeni pc ye use nin yüklenimi için önceki pc deki slaytlarınızı netten güncelleyin ardından Tesmeri arayın çünkü eski pc nizdeki useyi kullanılmaz hale getirecekler yada sizin yapmanızı isteyecekler çünkü iki pc de use kullanımı mümkün değil.