zirve

ebeyanname sayfasıyla ilgili bir soru

Üyelik
31 May 2005
Mesajlar
67
Konum
istanbul
merhabalar,
ebeyanname sayfasında bir sorunla karşılaşıyoruz.beyannameyi onayladıktan sonra farklı bir pencerede açılmadan tahakkuk alıyoruz.fakat güvenli çıkış yapmak için 'geri' yapmamız gerekiyor.yaptığımız vakit sistem bizi atıyor ve siteye girmek için bir süre bekliyoruz.geçen ay böyle bir sorunumuz yoktu,bilgisayarcıda birşey anlamadı.daha önce böyle bir olay başına gelen,çözüm yolu bilen var mı?
iyi günler dileğiyle...
 
Üyelik
11 Eki 2005
Mesajlar
40
evet genelde onayladıktan sonra tahakkuk alamıyorsunuz. Onay verdiğinizde güvenli çıkış yapıp tekrar şifrenizi giriyorsunuz. ve tahakukunuzu kaydedip alabilirsiniz. hem onay hem tahakkuk bir arada olmuyor. biraz zahmetli ama geçici süre beklemenizi engellemiş olursunuz.
 
Üyelik
26 Tem 2005
Mesajlar
258
sayın melektaşım

beyannameyi onaylatıktan sonra çıkış yapmanıza gerek yoktur beyanname ara kısmından girerek onaylanmış beyanname araması yaparak tahakuk fişini görebilirsiniz

taner öztürk
 
N

nane

Ziyaretçi
1.explorerdeki ileri-geri kısmını kullanırsanız programdan atılırsınız. bu e-beyan programının güvenlik sisteminden kaynaklı ve oradada belirtiliyor.
2. direk tıklamak yerine üzerine gelip maus sağ tuş ayrı pencerede aç diyerek tek tek işinizi daha rahat yaparsınız.
 
Üyelik
31 May 2005
Mesajlar
67
Konum
istanbul
arkadaşlar,
bilgisayarımızda foxit reader yüklü.geçen aya kadar tahakkukları farklı bir pencere açılmadan aynı pencerede tahakkuku görüp geri yapabiliyorduk.bu ay ne olduysa aynı işlemi yapamıyoruz.
 

Benzer konular

Üst