Eğitim Cd İle İlgili...

mustafakutlu

Katkı Sunan Üye
Merhaba arkadaşlar cd çalışmalarım devam ediyor ama internetimi kapatmak istiyorum telefonumdada internet var tel.internetle cd yi nasıl çalışırım mesela USB kanalıyla bilgisayardaki internetle çalışabilirmiyim Yada başka bir yol varmı

Merhaba arkadaşlar cd çalışmalarım devam ediyor ama internetimi kapatmak istiyorum telefonumdada internet var tel.internetle cd yi nasıl çalışırım mesela USB kanalıyla bilgisayardaki internetle çalışabilirmiyim Yada başka bir yol varmı

bende telefondan çalıştım gerektiği yerde internet bağlantısı telefonu modem olarak bağladım pc ye bu şekilde tamamladım cd leri

telefon internetini bilgisayara bağladım çalışmak için tekrar cd yi yüklemem gerekiyormu acaba bilgisayara birde haziranda sonunda cd sınavım var haziran sonuna kadar girmek zorundamıyım temmuz da girsem olmaz mı yani

2009 stajeriydim. Lısmetse Kasım Sınavına Gireceğim. 2009 Senesinde Yanılmıyorsam 2 Cd bitirmiştim. Sonraki Kalan 7 Cd ye Hiç Bakmadım. Üzerinden 3 Yıl Geçti. 7 Cd yi Daha Geçen Hafta İçinde Hepsinide Otomatik Tık Programı Sayesinde ve Burada Verilen CD Soruları Cevapları Sayesinde 1 Haftada Bitirdim.

Kısacası Cd yi vaktinde bitirmek gibi bir zorunluluğun Yok. Yalnız Yeterlilik Sınavından Önce Bitirmen Lazım. Yoksa Sınava Giremezsin.
Saygılar.