Eksik Gün Bildirim Listesinde Gün Sayısı Hatası

2008/nisan ayında ssk numarası alma telaşı vardı. ve de bunların arasında öğrenciler vardı. ben bunlara part time sözleşme yaptım ve günde 2 saat üzerinden. malum işlerin yoğunluğundan vede dalgınlığıma gelerek işe giriş tarihi ve çıkış tarihi ne kadar hesaplamam gerekirken, ben eksik gün bildirim listesine 30/04/2008 e toplam 30 gün üzerinden eksik gün bildirdim. dün aklıma geldi. SSk ya dilekçe ekinde eksik gün bildirim listesi, part time iş sözleşmesi, aylık puantaj vermiştim. benim sormak istediğim bunu ssk incelediğinde herhangi bir sorunla ve cezai bir durumla karşılaşırmıyım. düzeltme dilekçesi ve eksik gün bildirim formu tekrar versem olurmu. yoksa hiç karıştırmasam.
ÖRNEK:
işe giriş tarihi : 07/04/2008
işten çıkış tarihi : 12/04/2008 toplam 6 gün 2 saat üzerinden çalıştı.
2 saat x 6 gün = 12 saat
12 saat / 7,5 = 1,6 onuda 2 güne tamamladım. şimdi ben eksik gün bildirim listesine 4 gün yazmak gerekirken , 28 gün yazmışım. bi sorunla karşılaşırmıyım.

Ynt: Eksik Gün Bildirim Listesinde Gün Sayısı Hatası

Merhaba
siz dönemi içerisinde bildirimlerinizi yapmışsınız ama yanlış bildirim yapmışsınız.
Ek:8 formlarının ek bildirge vs. olmadığı için sadece dilekçe ile durmun sehven yapıldığını ve düzeltilmesi talebiyle bilgi verilmesi gerektiği kanısındayım.
Kurum bunu fark edip ek:8 bildirgelerinizi kabul etmeme hakkını da kullanabilir, o zaman daha fazla sıkıntı yaşarsınız.