Fatura Basımı / Kesimi Hakkında

Merhabalar ;
Ben izmir ve çevresinde bir internet sitesi üzerinden fırsatlar satmaya başlamak zereyim..sitemi kurdum gerekli olan işer tamam ancak bir kaç takıldığım konu var?

fatura mı nasıl basmam gerekir ?
internette bir çok programram var...ücretli yada üğcretsiz fark etmez...bunları normla kendi lazer yazıcımdan çıktı alabılıyormusum...
kendim bır fatura duzenleyıp bunun üzerinden sureklı olarak fatura kesmem mumkunmudur? yani antetlı kagıtlar uzerıne ser numaraları verılmıs faturalar? vergı levham falan var sonucda...

matbaadan aldıgım faturalara gelınce bunlar sureklı almak zorundamıyım? yanı 3 koçan falan kesıyorlar...bunlar nasıl ben yazıcıya verıcem onu bılemeıdm ne yalan soylıyım...malum standart a4 kagıt alıyor yazıcım...

ayrıca bırde baska bır sorum var tekrar konu acmamk ıcın buraya yazmak ıstedım...
ben bır urun satısı yapmıyacagım

ornek olarak eger hızmet bedelı normalde 200 tl ıse ben 100 tl ye ınternet sıtemden satıcam...
hızmetı musterı gıttıgınde ısyerınden alacak...o yuzden ben bıldgım kadarı ıle %3 komıyon faturasını kesıcem musterıye..gerı kalanını is yerı hızmet kullanıldıgında kesecek...dogrumu bu bıldıklerım yoksa yalıs mı bu konudada bır aydınlatırsanız sevınırım
saygılarımla

Murat

sayın kyzikos,

Benim size vereceğim en iyi cevabım bir meslek mensubu ile bu işlemlerinizi kendisine anlatın size neler yapmanız gerekeceğini detayları ile açıklayacaktır.

İyi Günler.