Fatura düzeltme

slm kestiğim faturaları incelerken yalnış yaptımı farkettim 3 faturada yalnız yazan yere bin tl yerine 1milyar yazmışım müşteriden faturayı geri istedim yazıyı hafif karaladım ve üst kısıma doğru yazdım tarafımızdan düzeltilmiştir yazıp kaşe ve imza attım paraf atılcanı bilmiyordum sonra öğrendim müşteriyi ardım keşke karalamasaydın dedi ama ben yazıyı okuyabiliyorum inceleyenlerde okur dedi sorun olmaz dedi sizce olurmu
aynı ayda 3faturada ama rakamlar düzgün kdv falan

Ynt: fatura düzeltme

Yanlış yazılanın üstüne tek çizgi çekip doğrusunu yazıp tarafımızdan düzeltilmiştir yazıp kaşe imza atacaksınız o kadar. Sorun olmaz.

Karalama yapıldığı için, faturayı geri isteyip iptal edip yenisini kesmek daha mantıklı duruyor.

karaldım ama çok degil okunuyo baktıgımda hepside arkadaşlar dalga geçiyo usulsüzlege girer diye ama hesaba yatan tarihe ve postan çektiklerim 1 ayın faturaları 2aya geçtik

Ynt: Fatura düzeltme

ya ne olur başıma ne geri verdiğim yer problem yok ben okuyorum inceleyenlerde okur dedi herkese soruyorum sonum ne

gelde bana sor
2gündür nerde dolaştımı bilmiyorum muasebeciye versem rahatlıycam
???

:) Sen geri alıp düzeltmişsin ne güzel. Düzeltmeye bile üşenenler var. İlerde çıkabilecek sorunları bilmiyorlar tabi.