Finansal tablolar analizi ve maliyet muhasebesi ders notları

Ynt: Finansal tablolar analizi ve maliyet muhasebesi ders notları

Bluedays ' Alıntı:
Arkadaşlar,
Temel Hukuk kitabını (Arif Kocaman) tamamen okuyarak, birebir özetledim. En önemli bölümlerini kapsıyor. Sadece bu özete çalışarak, kitaba çalışmış olacaksınız. Bu, tavsiye niteliğinde değildir. Yine de kitabı okuyun. Ben buradan arkadaşlara yollayacağım, sizde lütfen ilgilenenlerle paylaşın.
Bu arada, ticaret kanunu kısmını özetlemedim. Zira değişeceği için güncel olmayacaktı. Bir de sgk özetlemedim. Temel bilgiler yazılıyor zaten.
Herkese başarılar dilerim.

Arkadaşım temel hukuk notlarından bende alabilirmiyim.. emeğine sağlık, şimdiden tşk ederim...
[email protected]

Finansal Analiz
Maliyet

Bu derslerden kaynağa ihtiyacım var. Özellikle Finansal Analiz dersi için..

Elinde olanlar gönderebilirlerse çok ikrama geçecek. İlgilenenlere teşekkür ederim.

[email protected]

Elinde NALAN AKDOĞAN VE ORHAN SEVİLENGÜL ün TEK DÜZEN MUHSEBE kitabı olan var mı .almak istiyorum.

maliyet dersnin komisyonu mu deişmiş?
ya ben de heveslenmiştim son 2 dönemdir kolay soruyolar. ben de gçreeğim bu dönem çalışırsam olur diye düşünüyordum. şan s bu ya allahım ,
net bilen varsa söylesin. keisn mi ?
komisyon değişiti mia caba ?

bana da rica etsem hukuk notlarını yollayabılırmısınız

caglardem ' Alıntı:
arkadaşım mailine bir kaç tane ders notu gönderdim umarım faydasnı görürsün.

kardeş eline sağlık notlar çok iyiydi teşekkür ederiz...

arkadaşlar bende aöf 3 sınıf öğrencisiyim..eğer elinizde mevcut ise banada maliyet muh.ve finansal gibi derslerin notlarını gönderebilirmisniz..buroda işler yogun oldugundan özet cıkarmaya pek fırsatım olmuyor..anlayışınız için tşkr ederim...finansal yönt,maliyet muh.türk vergi sis..MSN:[email protected]

Arkadaşlar hukuk notlarına benim de ihtiyacım var, bir arkadaş paylaşabilirse çok sevinirim, şimd,den teşekkürler.
[email protected]

arkadaşlar, 15 temmuzda finansal tablolar analizinden sınava gireceğim. ders notu olan varsa gönderirse çok sevinirim. tek dersim kaldı.tesmerin notları bir işe yaramadı.

[email protected]