Geçmiş Olsun,Sayın Sema Sinangil

Sayın Sema Hanım;

Coookk coook cookk gecmiş olsun.Acil şifalar...

Sayın R.SEMA SİNANGİL'e acil şifalar diler en kısa zamanda aramızda görmek umuduyla çok geçmiş olsun.

SAYGILARIMLA
SMMM H CENGİZ

Sema Hanım

Geçmiş olsun.En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

Bende Sayın R.Sema Sinangil Hanıma Allahtan Acil Şifalar Diliyorum. Umarım En Kısa sürede Şifa bulur Aramıza Döner.

Sayın Sinangil,

Geçmiş olsun...
Allah şifasını versin...
Yoklugunuz hemen belli oluyor :wink:

GEÇMİŞ OLSUNNNNNNNNNNNN !!!!!!!!!!!

Sayın R.Sema Sinangil,

Geçmiş olsun dileklerimi sunar,en yakın zamanda sıhhatinize kavuşup sizi aramızda tekrar görmeyi ümid ediyorum.

Birde,Sema hanımı tanıyanların en son durumuyla ilgili forumumuza bir bilgi verilirse merakımızın giderileceği kanaatindeyim.

Bütün forum arkadaşlarıma sevgiler ve saygılar....

Sayın Sinangil gerçek bir hanımefendi inşallah kısa sürede tamamen iyileşip aramıza döner.Gaziantep forumda durumunun şimdi daha iyi olduğu haberi var.

Çok değerli Sema hanım,

hastalığınızı biraz önce okudum. Forumda bulunmadığınızı birkaç gündür farketmiştim ama kötüye yormamıştım. İnşallah ciddi bir hastalık değildir ve en kısa zamanda aramızda olursunuz. İnanın çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz.

Sayın Nur hanımada teşekkür ederim. Böyle bir durumu bize bildirdiği için.

Saygılarımla,

Geçmiş olsun...

Bir anne şefkatiyle olaylara yaklaşan hepimizin büyüğü, örnek şahsiyet
Sema Hanıma Allah'tan acil şifalar ve ailesiyle beraber uzun
ömürler dilerim...

Geçmiş olsun

Forumdaki ender insanlardan olan, engin bilgi ve tecrübeleri ile forumu aydınlatan Sayın Sinangil 'e geçmiş olsun der, acil şifalar dilerim.

En kısa zamanda sağlıklı olarak aramızda görmek dileğiyle.

Sayın Nur Hanıma'da konudan bizleri haberdar ettiği için teşekkür ederim.

Sayın Sinangil'e geçmiş olsun diliyorum.

Gaziantep Forum da Sn. Büyükoflaz'ın telefon görüşmesine göre durumu iyi imiş.

Hastaneden çıkıp geçici vergi yapmak için sabırsızlanıyormuş.

sevgili forumdaşlar

sabah oğluyla cepten görüştüm. durumun şu anda iyi olduğunu, şuurunun açık olduğu, git gide iyileştiğinden bahsetti. akşam nasipse ziyaretine gidicem. inşaallah daha iyi haberlerini getiririm.

bu gün cuma. mübarek gün. dua edelim........

saygıyla..

heerdeem' Alıntı:
sevgili forumdaşlar
akşam nasipse ziyaretine gidicem. inşaallah daha iyi haberlerini getiririm.

bu gün cuma. mübarek gün. dua edelim........

saygıyla..

Merhaba,
Sayın Erdem güzel haberlerinizi bekliyoruz. Atrıca, görüşme imkanınız olursa kalbimizin kendisiyle birlikte olduğunu iletirsiniz.

cidden sema teyzesiz burası çok eksik , bu gün cuma , acil şifalar diliyorum tekrar tekrar

GEÇMİŞ OLSUN.........

heerdeem' Alıntı:
sevgili forumdaşlar
durumun şu anda iyi olduğunu, şuurunun açık olduğu, git gide iyileştiğinden bahsetti.

Sevgili Sema ablamız,

Ben bu kadar uzun süre sizden ayrı kalacağımızı düşünmemiştim. Nur Hanım ilk yazdığında hafif birşeydir hemen iyileşir ve bizleri yalnız bırakmaz diye düşünüyordum. Neden bu kadar ilgisiz kaldım sanki. Şuurunuzun açılmasına sevindim. Umarım Yüce Allahım bizi sizi bize kavuşturur. İyileşmeniz dileklerimle,

Saygılarımla,

SMMM
Dilek KARACA

yatakta yatan dev

merhaba

şu hayatta bir çok insanla karşılasırsınız. bunlar size görmesini bildikten sonra çok şeyler katar. küreselleşen şu dünya da görmeden de birebir konuşma, sohbet etme imkanı olmadan da ismini ve de güzelliklerini duyduğunuz insanlar vardır. zaman gelir de onlarla karşılasma imkanı olduğunda aklınıza bazı şekiller, bazı tablolar gelir. boyu pozu şöyle şöyle,yakışıklı mı yakışıklı ya da güzel mi güzel.

sevgili forumdaşlar sema hanımı gördüm. yatakta yattığı için boyu endamını bilemiyorum ama orda güzeller güzeli bir hanım ablamız vardı.

hafta sonu cevizkabuğunu izliyormuş. gecenin üçünde bir baş dönmesi
bazı sancı ve ağrılar ve sonunda maalesef sol tarafında kısmı bir felç yaşamış.ben dün akşam iyi gördüm kendisini. sohbet ettik biraz. Tamer Başkanım selamını ve burda ki herkesin sevgilerini ilettim. orda herkese selam iletti. şimdilik iyi olduğunu bir haftaya kadar çıkacağını geçicilerin kendisini beklediğini söyledi.

değerli forumdaşlar. karşımda inanın bir dev vardı. bana iki üç sefer sol elini gösterdi. bak iyiyim şimdi diye . geçiciler var bir haftaya kadar çıkacam diyordu. içimden ;işte. tam bir mücadele adamı mücadele insanı diye geçti. ondan alacağımız daha çok dersler var...

bir şey daha dikkatimi çekti. kaç tane bilimadamı, sanatkar veya çok değerli ekonomist ve sair tanıdıysam hep çok yönlü olduğunu farkettim.....

kendisi okmeydanı ssk 'da yatıyor. istanbulda olanlar, müsait olanlar ziyaret gidelim. insanın iyi zamanında çay, kahve herkesle sohbet edilir, gözler sevdiklerini böyle zaman da arar. gidemeyenler de dua edelim...

saygıyla...

Sayın R.Sema Sinangil'e

geçmiş olsun der, en kısa sürede tekrar
aramızda görmek isteriz.

Sayın R.Sema SİNANGİL,

Foruma katılmama kararı aldığım için hastalandığınızdan haberim olmamıştı. Az önce bir arkadaşımla yaptığım telefon görüşmesi sırasında öğrendim.

Ve Çok üzüldüm.

Sizinle iletişim kurabileceğim tek ortam forum olduğu için burdan yazmak gereğini duydum.

Ciddi birşey mi? bilmiyorum. Ama ciddi olmadığına inanmak istiyorum. Size ve sizin kişiliğinizdeki insanlara her ortamda ihtiyaç vardır.

En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı temenni ediyorum.

Sevgim, Saygım, Dualarım Sizinle...

Janet,