Geçmişe dönük alacağım yoktur. yazısı imzalanmış ise geçmiş maaşlar alınamaz mı?

BİLGİSİ OLAN YAZARSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Şimdi biz 5 yıl 10 aylık kapıcıyız. bu süre içerisinde toplam sadece 13 aylık sigorta yatırılıp sadece kışları maaş ödendi fakat biz yazlarıda apartmanın işlerini yapmaya devam ettik (çöp, temizlik vb.) bize kira yerine tutun diyip vermediler. sonra yeni gelen yönetici bizi kapıcı dairesinden çıkarmak amacıyla yapmadığını bırakmadı. oda sadece kışları maaş verdi ama yinede kışları sigorta yaptı. onuda bizim üstümüze yıktı bu kış iyice abartarak artık kapıcı dairesi ona lazım olduğu için maaşı 400 e düşürdü içindenden elektiriği, suyu, muhasebeci ücretini, sigorta primini keserek bize 30 40 tl para kalıyo aylık dedi. bizde kabul etmedik almadık. kapıcı dairesini boşaltma emri gönderdi bizde apartmandakı bı daire boşalmıştı oraya kiraya çıktık dıştan yapptırcaz dedilerde. toplantı zaten aylar öncesinden söylenmisti apartmandakiler bize toplantıyı bekleyin dedi işi bırakmayın dedi. ocak15 de yönetici değişti yeni yönetim bize geçmiş maaşlarınızı ödeyeceğiz dedi. fakat bizim haberimiz olmadan yani babam ve benim annem e maaş vercemiz için bu diyerek ( Geçmişe dönük alacağım yoktur) yazılı kağıt imzalatmışlar. annem sadece imza atmış. yazılıymış zaten. annemede 200tl vermişler gerisini yarın vercez demişler. bizde bu ne dir falan diyince yeni yöneticiye tartıştık biraz. sözlü olarak sadece. sonra ben istifa ediyorum dedi bu yine bizi kapıcı dairesinden çıkartmak isteyen yöneticiye devretti. özetle işin içinde bi kumpas söz konusu. biz eski yöneticinin hiç birşeyini imzalamıyoruz diye bunlar gecip anneme imzalatıp geri ona verdiler 20 gün içinde. yöneticide kapıcı dairesini 120tl ye kendisi kiraladı annesini babasını oturtcak oraya o üyzden yaptı herşeyi zaten. şimdi bizde hakkımızı almak istiyoruz. bu toplamda 70 aylık çalışma süresince annemin toplam 13 aylık sigortası var. geri kalan 57 aylık sigorta primi + 45 aya yakın almadığımız yani yazları falan alınmayan tam asgari ücret var+tazminat bize bunların hiç birini alamazsınız o kağıda imzaladığınız için diyorlar. bu doğrumu bi hakkımız yokmu. ortada oyun olduğu belli bundan öncede anneme kapıcı dairesi boşalltma kağıdı imzalatmaya çalışmışlardı aşağıdaki hasarlar tespit edilmişter yazıyo ve o aşağısı bir karış falan boş. ben buna kapıda denk geldım kağıdı aldım imzalatmadım orası niye boş diye yöneticinin imzası olan bi kağıt bu da elimizde biz mahkemeye versek. bu kağıt ve ortada dönen oyun 20 günlük yönetici değişikliği falan bu geçmişe dönük alacağım yoktur yazılı belgeyi çürütmezmi ? ???