gelir anketi

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi

aylık geliriniz ne kadar?(ytl)

• 600 ve altı

Kullanılan: 0 0.0%
  • 601-900

• 901-1200

• 1201-1500

• 1501-1800

• 1801-2250

• Kullanılan toplam oy
    1
O

Ogün Güneş

Ziyaretçi
son derece uğraş,araştırma,zahmet gerektiren bir meleği icraa ederken sevilen bir mesleği yapmanın getirdiği manive hazın yanısıra gelir olarak tatmin düzeyi nedir acaba?
(öncelikle sevmek gerektiği inancındayım)

Sayın Arkadaşım,

Bağımlı çalışanla, bağımsız çalışanı ayırsan daha güzel olurdu.
Hangisi cazip görürdünüz.

ben ankete ne derece katılım olacağıını kestiremediğimden ikisini bir düşündüm, aslında anketi daha da geliştirebilirdik ancak çok zor olacak , kişinin kazancı kendine özel olduğundan konu hassas çok düşünüp açtım ama önemli bilgiler vereceği kanısındayım

Sevgili Ogün,

Bana göre hassas ve de önemli bir konuyu ele almışsınız. Ben de o heyecanla birşeyler yazmıştım dün akşam. Anket niteliği taşıyınca görüş yazılmıyor diye de bu akşam yazdığım düşüncelerimin hepsini sildim.....

İyi akşamlar,

izninizle başlığı üst sıraya taşıyorum, anket ağırlıklı olduğundan bir süre sabitlense aslında fena olmaz umarım sayın editör veya admin talebimi dikkate alırlar

120 görüntüleme 10 kişi oy kullanmış şimdi bu forumda ki her on kişiden (forumda gayet görülecek bir yerde anket görülmemesi için bir neden yok) beş tanesinin aylık geliri (ister bağımlı ister bağımsız çalışsın) 600 ytl ve aşağısı diye bir çıkarımda bulunsak yalnış olur mu? bunu daha da genellersek üyelerin çoğunluğunun istanbulda yaşadığını düşünsek ?

Not:Kimin oy kullandığı hangi seçeneği işaretlediği sonradan tespit edilemiyor

hem 600 ytl ve aşağısı hem istanbul' da yaşamak

siz onu 6000 ytl ve aşağısı olarak algılayın (özür dileyerek )