Genel Muhasebe Sorumlusu Maaşı

Arkadaşlar merhaba.Ben özel sektörde 1.5 yıldır orta ölçekli işletmede Genel Muhasebe Sorumlusu olarak çalışıyorum.Çalışan sayımız 80 ama 50 kişinin bordrosunu hazırlıyorum.Beyannameler açılış -kapanış dönemsel banka, senet, kredi, dövizli ve tl hesaplarımız var.Ve banka hesap sayımız 15 adet yoğun kredi işlemleri mevcut.Bu işlemlerin hepsi bende.Ayrıca fatura irsaliye cari hesap takibi yapıyorum.Tek kişi benim çalışan muhasebede .Burası hazır giyim üretimi yapan bir firma ithalat ihracat gümrük işlemleri de var.Yoğun bir evrak akışı var.Aldığım maaş 1450 tl.Ayrılmayı düşünüyorum.Aldığım ücret açıkçası yaptığım iş ve aldığım sorumluluğun karşılığı olmadığını düşünüyorum.Burda lise mezunu bir modelist veya müşteri temsilcileri bile 3500 -4000 arası maaş alırken.Ayrıca cumartesi günleri de çalışıyorum.Sizden fikir istiyorum.İş görüşmesinde ne kadar ücret söylemem uygun olur.

Son düzenleme:
[yazık maaşınız düşük en az 2500 tl istemeniz gerekiyor.resti çekin işi biliyosanız iş bulursunuz iş çok allahın izniyle

Çok teşekkür ediyorum Bayramcan Bey.Bu gün artık 2 klasör faturayı beyannameye hazırlarken patronumun bana yeni başlayan işçimize Günaydın demedin diyerek çıkışması bardağı taşıran son damla oldu.Neymiş efendim O yabancı uyrukluymuş.Acaba benim bu faturalarla boğuşurken halimi düşünüp soran varmı?Çok ezdiklerinin farkındayım.

o paraya anadoluda çalışan SMMM ler mevcut önce iş bulun sonra ayrılın eğer ki ev geçindiriyorsanız.Ama genelde bayan muhasebe sorumlusu aranıyor sebebi her işi yapmaları ve ücret konusunda susmaları biraz diş gösterin önce patronlar takmazmış gibi yapar ama muhasebecilerin ayrılmasından tırsarlar...ayrılırda şikayet falan eder diye mesela 80 çalışan var 50 bordro???

Birincisi ben bayanım İkincisi İstanbuldayım.Ne komik rakam değil mi Anadolu da çalıştığımı sandınız.

Son düzenleme: