GMS NET muhasebe programını kullanan varmı.?

Arkadaşlar Mikrokom GMS NET proğramını kullanan varmı,
tavsiye edermisiniz kararsız kaldım ben

Ynt: GMS NET

1996 dan bugüne kadar mikrokomun programlarını kullanıyorum.Memnunum,hiç şikayetim olmadı.
Ayrıca GMS NET in en önemli özelliği,
Beyannameleriniz, Maliye Bakanlığı e-Beyanname (BDP) programından alışılagelmiş arayüzlerin kullanımı ile, GMS.net®?ten başka bir programın kullanımına gerek kalmadan, otomatik olarak gönderilebilecektir.
Bu nedenle bende versiyon değişikliği ile geçmeyi planlıyorum.

merhaba

bende 1997 den bu yana kullanıyorum gms ims yi çok memnunum. Ancak gms neti inceledim. İşleyiş luca ya benziyor ama lucadan daha kolay. zaten gms5 31/12/2010 da gelişimini durduruyormuş. yani bundan sonra hiç bir güncelleme yapılmıycak bu demek oluyorki gelir idaresi beyannamede bir değişiklik yapsa beyannameyi gönderemeyceğiz gms5 üzerinden yani anlayacağınız ya gms nete geçeceğiz yada daha önceden alıp sadece bordrosunu kullandığımız luca ya ful devam.

iyi çalışmalar

Çok eskiden beri mikrokom kullanıyordum. Fakat GMS.Net ile bence mikrokom firması inişe geçti. 2 Yıldır GMSNET çıkartmaya çalışıyorlar bir türlü ayarı tutturamadılar. Sürekli program hata mesajlarına düşüyor. Destek almak tam bir sorun. Telefonda azar yediğimiz günleri biliyorum. Windows tabanlı program yazmak ağır gelmiş olmalı...
Eskiden piyasada program kısıtlıydı fakat şimdi alternatifleri çok fazla, daha iyileri mevcut...

Ynt: GMS NET muhasebe programını kullanan varmı.?

açıkçası bende gms net için tereddütlüyüm. Yani gms ims gibi iyi olurmu, 1 yıldan beri demodan inceliyorum ama lucaya çok benziyor, hatta yardım metni aynı luca, destek konusunda sayın sasabeye katılıyorum yani tam bi sorun, gerçekten gms destekte insan soru sormaya korkuyor zaten en fazla 2-3 kişi var diye biliyorum, o yüzden desteğe bağlanmak çok zaman alıyor 1 kişi var sesinden tanıyorum bişeyi anlamazsan azarlıyor. Velhasıl ortada kaldım yıllardır kullandığım gms ims nin devamı gms netmi yoksa lucamı? Sizce hangisi!!!