Habersizce Şubede Stajyer Olmak

merhaba
ben mayıs 2015 stajyeriyim.tüm evraklarımı istenene uygun olarak hazırladım ve teslim attim. ancak şöyle bir durum oldu bizim bulunduğumuz merkezi şubemize taşımaya karar verdik yani şubemiz merkez olacaktı.bu taşınma olayının kararı alındığı zaman bizim insan kaynaklarımız sigorta olarak geçişimi merkezden şubeye almış.ama bizim taşınma olayımız biraz geçikti,bu hafta sonu yanı 4 martta gerçekleşecek ve ona göre merkez kapanışı,şubenin ticari merkez olması için gereken evraklar hazırlanacak. odaya sorduğumda o süre içinde şubede staj olduğu için o süreler kabul edilmeyecek dediler ve benden bazı evraklar istediler.
merkezden çıkış, şubeye giriş sgk evraklarını istediler.onların çıktılarını aldım tamam ama birde şube çıkış yeni merkez giriş sgk evrağı dediler. insan kaynaklarımız da ısrarla öyle bir evrak olamayacağını söylüyor.sen zaten şubedesin şu an burası da ticaret sicilde yeni merkez olunca o tarihten itibaren zaten yine merkezde olacaksın diyor. hem üzüldüm bu duruma, arada neredeyse 65 gün kayıp var, hemde evraklar konusunda panik oldum.ne yapmam gerekli. yardımcı olur musunuz :( :(

Merkez dışında stajlar bazı durumlarda kabul oluyor. Ben yaptım oradan biliyorum. Net bir bilgi için 444 60 60 Tesmer den bilgi alın. Bende ki örnekte merkez adres başka bir yerdi fakat merkezde çalışan yoktu muhasebe nin tutulduğu yer şubeydi bu koşullarda şubede stajımı tamamlamıştım.

şirketin tüm muhasebenin sevk ve idaresinin yürütüldüğü yer şube ise dediğiniz şekilde oluyor evet ama yukarıda anlatılan durumda sadece karar verilmiş uygulamada merkezde yapılmış tüm işler kabul edileceğini sanmıyorum