fonradar

Haziran 2014 SMMM Yeterlilik Hukuk Sınav Sonuçları

Herkese merhabalar,

Haziran 2014 SMMM Yeterlilik Hukuk sınavından 60 - 70 beklerken not 38 geldi. Bu sınav hocasının notları bu kadar kıt mı? İtiraz edeceğim, yani çıkan sorular belli ve puanlar eşit diyor. 4 soru soru başına 25 puan, biri Sebepsiz zenginleşme klasik herkesin bildiği soru, diğeri ücret, diğeri hukuk devleti, bir diğeride marka nedir? bu sorulardan ne kadar puan kırabilir. Zaten sınav soru ve cevapları da halen yayınlanmadı.

Ben gibi bu sınavdan yüksek beklerken düşük alan var mı?

dostum aynı sorun bende de var, hukuk, denetim, analiz den en az 70 ve üstü beklerken hepsinden 40 aldım,
meslekden kaldım derken 55 aldım, nasıl olacak bilmiyorum, itiraz etsek bişey değişmez herhalde ama ben şansımı yinede denicem

sebepsiz zenginleşmeyi full yaptım biliyorum virgülden kırsa 20 gelse, diğer 3 sorundan 15 kırsa en aşağı 10 verse 3 soru başına, zaten toplam 50 yapar yani 38 e nasıl ulaşmış...

Son düzenleme:
arkadaşlar bende sizler gibiyim.. sadece sebepsiz zenginleşmeyi tam yapabildim.. diğer konular benim çalışma kağıtlarımda dahi yoktu! nerden bulmuş o soruları.. niye herzamanki gibi cıkmış sorulardan sorulmamış ki :( genel kültür sınavı gibi bişeydi zaten... 40 aldım sonuç olarak.. demekki sebepsiz zenginleşmeye tam puan verip diğer 3 soruyada bişeyler yazdığım için 5er puan vermiş sadece... itirazın bişey değiştirmeyeceğine eminim çünkü itiraz edildiğinde sadece sınav kağıdındaki puanlar tekrar toplanıyo bundada sonuç değişmiyo, kağıdınızın tekrar başkası tarafından okunmasını istiyorsanız mahkemeye başvurmanız gerekiyor. para ve zaman kaybı, daha sıkı çalışıp geçmeliyiz bu sınavı!

sizlerde bu sınavdaki sorularıda kapsayan bi çalışma notu var mıydı? ya böyle gelirse kasım sınavında da!

arkadaşım gerçekten sizinki ile aynı sorunu vardı, meşru, yorum, inceleme ve daha sonra tüm 40 satın az 70 den yukarı tutarak,
Ancak ben şansımı tekrar denim anlamaya, ben bir şey değişmez kapalı şans teklif nasıl bilmiyorum vardı profesyonel söyleyerek 55 satın

Son düzenleme: