Haziran 2014 Yeterlilik Sınavına Dair

arkadaşlar umut denen şey yok artık benim için. maliyet muhasebesi tek dersim kaldı. haziran 4. girişim olacak.
mart sınavında 1. sorum doğru stok kartım doğru işçilikte resmen saçmalamışım.
şimdi: maliyet muhasebesi için kursa gidecek naktim ve vaktim yok. görüntülü cd lerde tafsiyeniz nedir.
tek başıma çalışamıyorum. yardımınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

görüntülü cdler çöp hocam hiç bulaşmayın.kurs ücretleri çok fazla yüksek değil.mesela ben dehaya 350 ye yazıldım.daha uygun kurslarda vardır.sonraki sınava ve itirazlara vereceğiniz paralardansa kursa gitmenizi tavsiye ederim

2013 haz. dönemi için gittim deha ya. ben verim alamadım . başladı ama şu anda kursa da başlayamam. soru çözmek çok zor ya. kitlendim kaldım

Motivasyon konusunda sizin yorumlarınıza gerçekten bayılıyorum.Biz stres topu olarak dolaşırken siz hiçbirşeyi umursamayan durumdasınız.Buda iyi aslında :)

Bak sen veya başka bir kaç daha arkadaş var umursayınca ne oluyor ne olmuyor diye bir yorum yapalım; Umrusayınca senin gibi sinir stres topu gibi agresif olarak geceen gündüzün kayboluyor, başka bir arkadaşın sakalları dökuluyor, başka bir arkadaş sabahlara kadar uyumuyor bunlar oluyor, Senin sınav kağıdını okuyan hoca diye başımıza koydukları ama sadece hayatı inek olup geçmiş kişinin umrundamı sanıyorsun sen uyuyamazken o yatağında mışıl mışıl uyuyor ve senin yatırıdğın sınav harç parasını yiyor :)

Birde umursamazsan ne oluyor; Mışıl mışıl uyuyorsun kafan rahat geziyorsun dünya umrunda olmuyor yaz planlarını yapıyorsun. Mesela ben haftaya tekirdağa gidiyorum buz gibi suya girip bol bol yüzücemmmmm varmı daha ötesi ya ben yüzerken sınav kağıdını okuyan hoca otursun çalışsın. Ben sınav kağıdımı okusun diye para yatırdım sınav kağıdımda iyi oooohh o orda çalışırken ben yüzüyor olucammmmm :) Sende gel katıl sınav sonucu açıklanana kadar umursama...:) Ama sınav sonucu açıklandıktan sonra sakın umrusamamızlık yapma...

Bak sen veya başka bir kaç daha arkadaş var umursayınca ne oluyor ne olmuyor diye bir yorum yapalım; Umrusayınca senin gibi sinir stres topu gibi agresif olarak geceen gündüzün kayboluyor, başka bir arkadaşın sakalları dökuluyor, başka bir arkadaş sabahlara kadar uyumuyor bunlar oluyor, Senin sınav kağıdını okuyan hoca diye başımıza koydukları ama sadece hayatı inek olup geçmiş kişinin umrundamı sanıyorsun sen uyuyamazken o yatağında mışıl mışıl uyuyor ve senin yatırıdğın sınav harç parasını yiyor :)

Birde umursamazsan ne oluyor; Mışıl mışıl uyuyorsun kafan rahat geziyorsun dünya umrunda olmuyor yaz planlarını yapıyorsun. Mesela ben haftaya tekirdağa gidiyorum buz gibi suya girip bol bol yüzücemmmmm varmı daha ötesi ya ben yüzerken sınav kağıdını okuyan hoca otursun çalışsın. Ben sınav kağıdımı okusun diye para yatırdım sınav kağıdımda iyi oooohh o orda çalışırken ben yüzüyor olucammmmm :) Sende gel katıl sınav sonucu açıklanana kadar umursama...:) Ama sınav sonucu açıklandıktan sonra sakın umrusamamızlık yapma...

harikasın dostum :) ... iyi eğlenceler size ... sınav kağıdım kritikte son sınav hakkıma gireceğim. Çoluğum çocuğum var ve bu gelgeye ihtiyacım var .. hımm .. sakın çalışmadı sanma sabahladım hatta kursa bile gittim...

asla size ve sizin gibilere kızgın değilim doğrusu bu .. ama gel gör ki yapamıyorsun ... imrenip yazınızı okuyoruz o kadar..

saygılarımla .... ( herkezin tuzu kuru değil )

evet motive edici sözler ama o kadar da takmadığını sanmıyorum hocam :)

harikasın dostum :) ... iyi eğlenceler size ... sınav kağıdım kritikte son sınav hakkıma gireceğim. Çoluğum çocuğum var ve bu gelgeye ihtiyacım var .. hımm .. sakın çalışmadı sanma sabahladım hatta kursa bile gittim...

asla size ve sizin gibilere kızgın değilim doğrusu bu .. ama gel gör ki yapamıyorsun ... imrenip yazınızı okuyoruz o kadar..

saygılarımla .... ( herkezin tuzu kuru değil )[/QUOT

Bu belgeye ihtiyacımız olmasa kimse bu kadar emek sarfetmez emin ol hepimiz çok ihtiyacı var.. Senin bakmakla yükümlü olduğun ailen gibi benimde var emin ol buna.. Aynı senin gibi geceleri uyumadım kalktım ders çalıştım ve girdim olursa olur olmazsa olmaz dünyanın sonu değil.. hayatımızı neden zehir edelim diyorum. Sınav sonucundan sonra kalırsak gene aynı çile yüklenmeye devam ama ortada şu anda birşey yok. Tabiri caizse doğmamış çocuğa don biçiyoruz. Ve ben inanıyorum senin bu sıkıntıların boşa bak gör ruhsatını alacaksın...umarım o zamanda görüşürüz.

Arkadaşlar herkese merhaba ;

Bende ilk defa 2014 mart sınavına girdim . Stresten , heyecandan kendi kendimi yedim malesef .
En korktugum derste maliyet muhasebesi . Burda birbirimize destek olup , paylaşımlarda bulunursak çok daha faydalı olacağına ınanıyorum .