İcra Maaş Kesintisi

personelin maaşında icra kesintisi vardı maaşın 1/4 ü icra hesabına yatırılıyordu:Dosyanın borcu bittikten sonra icradan "haczin dosyamıza şamil olmak üzere kaldırılmasına karar verilmiştir "yazısı geldi
birşey yapmam gerekir mi?

personelin maaşında icra kesintisi vardı maaşın 1/4 ü icra hesabına yatırılıyordu:Dosyanın borcu bittikten sonra icradan "haczin dosyamıza şamil olmak üzere kaldırılmasına karar verilmiştir "yazısı geldi
birşey yapmam gerekir mi?
Gerek bulunmamaktadır.

Merhaba
4sene önce eski çalıştığım şirkete iş mahkemesi açtık davayı kazandık aslında ama şu na yargıtayda.
Şirket mal kaçırma gibi işlemlerde bulunduğu için icraya verdik daha sonrada onlar bizi icraya vermiş.
Bu aykı maaş bordromda 363 tl icra taksidi kesilmiş.Avukatı arayıp sorduğumda alacagımız para ya karşı taraf itiraz etmış ve tekrar hesaplanmış tutarlar düşmüş fakat diğer tutarlar dosyaya geçtiği için bizden şu an bu para kesiliyormuş.
Ben daha elime para geçmeden nasıl bu parayı ödemek zorunda kalıyorum.
4senedir bitmeyen 2 senedir yargıtayda bekleyen bir davanın karşı tarafı nasıl bukadar hızlı oalbiliyor.
Benim bu icraya itiraz etme hakkım varmı yada ne yapabilirim yardımcı olurmusunz?