fonradar

İhtar hk.?

Simdi ben bi 2009 .4 ayda bi ihtar aldım bıde 2009 .10 ayda ihtar aldım ve 2010 01 ihtar aldım ve 3 uncu ıhtarım ıhtarlar ne zaman doluyo yanı gecerlıgı ne zaman bıtıyo. Sımdı dısıplın kurulundayım karar beklenıyo
son ihtar icin sahitler var onlardan ben ayrı bı benım lehımde yazılı bı sekılde olanları alsam bı faydası olurmu ....

Sorularınızı yazarken Türkçe kurallarına biraz daha dikkat ederseniz iyi olur.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: İhtar hk.?

Öncelikle Türkçe katliamı yaptığınız mesajınızdan birşey anlaşılmıyor bunu iyi bilin. Öte yandan sizinki karanlıkta ateş etmeye benzemiş. İhtar konusu neydi, üç ihtar da aynı sebepten mi verildi? Soruyu sormak önemli değil, zira konuyu düzgün ifade etmediğiniz sürece kimse yorum yapamaz.

Tmm Ben 3 tane ihtar yedim ama farklı sebepler ve farklı aylarda ılk 2009 .04 ikincisi 2009.10 ücüncü ise 2010 .01 .. Benım ögremek istedigim su mesala bi ihtardan sonra 6 yada 8 ay gectı bunlarn sılınme gıbı bı durumu yokmu yada ihtarların ıptal olması ıcın bı zaman varmı tşklr

Aldığınız ihtarlar elbisenizdeki bir leke değil ki silinebilsin.. Ya da bir uçak seferi değil iptal edisin..

O Zaman Ayvayı Yedık ... Pekı Bıse Daha Ogrenmek Istıyorum Ben bırıne kapa Cenenı Demısım ama ole bıse yok
benım dedım sadece bana yuksek sesle bagıran bırıne bi sus demem bunu duyan sahıtlerde var kapa cenını demedım onaylıyan ..bı sus dedımı dogrulayan sahıtler far ama gende ıhtara dondu ve dısıplıne gonderıldık onlarla konuscakmısızz napam gerekıyoo ??

şu türkçeyi katleden yazılarını gördükçe emin ol az bile yapmışlar diyesi geliyor insanın. anlamadığım senin gibi yazan birini hangi tür bir işte hangi sorumlulukta çalışıtırıyorlar...

önce yazılarını düzelt sonra sorunun cevabını emin ol herkes verecektir.