fonradar

ilginç Bir Karar !!!

Tesmerin sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre maliyet muhasebesi sınavında Hesap Malinesi kullanmak yasaktır diyo
Soruyorum o kadar dağıtımı, işçilik hesaplamayı o kadar dar ve kısıtlı zamanda nasıl yapıcaz !!!

Aynı şekilde finansal analiz dersi içinde geçerli vergi içinde Allah yarımcımız olsun ne diyeyim inşallah bir yanlışlık vardır

Arkadaş nerden okudun hesap makinası ile ilgili yaziyi ben giriş kagidina baktim burda hesap mak kullanilabilir yaziyor

Baslatma için olduğunu hiç sanmıyorum tek oturumda yapıldığı için sınavın yarısında hesap makinesi toplayamazlar
Ewt giriş belgesinin 6 md kullanabiliriz yazıyo

Yanlışlık olabilir mi? Maliyet muhasebesinde işçilik hesaplaması elle yapılır mı? Çıkmış sınav sorularında virgülden sonra dört basamak almamız gereken sorular var net sonuç için.. Anlayamıyorum bizlerin muhasebe bilgisini ölçmeleri gerekmiyor mu biz kayıt tutarken elle girmiyoruz matematik bilgimizi mi ölçmeye çalışıyorlar? Bilgisi yada fikri olan varsa lütfen yorum yazsın...

Yanlış deyil adamlar tesmer in ilk sayfasinda ilan etmişler adamlar dalga geçiyor bizimle sinirden dçalışıyoramiyorum

Arkadaşlar güncellendi.Bende aradım bayan yarım saat musade edin dedi.İtirazlar işe yaradı

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK SINAV KONUSU
FONKSİYONSUZ, TUŞLARI RAHAT KULLANIM SAĞLAYAN HESAP MAKİNESİ KULLANILABİLİR.
FİNANSAL MUHASEBE
FİNANSAL TABLOLAR VE ANALİZİ
MALİYET MUHASEBESİ
MUHASEBE DENETİMİ
HESAP MAKİNESİ KULLANILAMAZ.
VERGİ MEVZUATI VE UYGULAMASI
HUKUK
MUHASEBECİLİK VE MALİ MÜŞAVİRLİK MESLEK HUKUKU
SERMAYE PİYASASI MEVZUATI

Arkadaşlar hayırlı, güzel sonuçlarla dönün inşallah Rabbim emeklerinizin karşılığını fazlasıyla versin inşallah hepinize canı gönülden başarılar diliyorum.