İnternetinizin Daha Hızlı Sayfa Açması için

NUR ARSLAN

Katkı Sunan Üye
Merhaba,

İnternetinizin daha hızlı sayfa açmasını istiyorsanız,

Bilgisayarınıza Firefox 1.0.6 yı -üstelik Türkçe- ücretsiz yükleyebilirsiniz..

(Yalnız hemen "varsayılan tarayıcı" olarak ayarlarınızı değiştirmeyin..... Denemenizi tavsiye ederim....

www.mozilla.org

İyi çalışmalar dileğiyle,

Araştırmacı muhasebecilik diye ben buna derim :)

Bilgisayar ve porgramramacılıkla ilgili bir muhasebeci, süper

Teşekkürler Nur hanım,

Saygılar

Firefox internet tarayıcıları içerisinde en hızlı ve güvenilir olarak tabir edebilirim.Ben mozilla firefox`u uzun zamandır kullanıyorum.tabi bazı eksikleri var örn:Acrobat reader ve java problemi . ama bunları saymaz isek ve sadece internette gezmek için düşünürsek çok ideal bir tarayıcı hem Sn.Nur hanım mozilla ailesine hoşgeldiniz.

ayrıca www.mozilla.org.tr adresinde türkçesi mevcuttur.

Arkadaşlar Firefox'un internet sayfasından;"Sekmeli sayfaların açılması-İndirme yöneticisi-Gmail sayfayanızı direk açma-Hava durumu-Sayfayı sakla" gibi pek çok kullanışlı eklentileri indirmenizi mutlaka öneririm.
Bir de güzel bir ipucu: Her gün mutlaka ziyaret ettiğiniz sayfaları bir defaya mahsus sekmeler halinde açıp, Araçlar-Seçenekler-Genel'de 'güncel sayfayı kullan' butonuna tamamı tıklayın. Her firefox açılışında Açılış Sayfasına istediğiniz sayfalar geliyor.
Arkadaşlarında belirtiği gibi sayfaların Firefox'da hızlı açıldığını ve Pop pencerelerine izin vermediğini göreceksiniz.
https://addons.mozilla.org/?application=firefox

selamlar

firefox gerçekten hız ve güvenlik noktasında internet explorere nazaran tavsiye edilen bir browser.

yalnız bazı siteleri açmadığı, flashlı dosyalar örneğin gibi bir durum var.

ama yine i.e. rakip olarak iyi program. zaten rakib olmazsa bunlar bizler için iyisini ve yenisini üretmezler :D

bu arada kullandığımız i.e 6 kusur sürümünün 7. çıkacakmış. bilginize

firefoxu denemekte fayda var.

daha iyisini ve daha hızlısını bulmak adına

teşekkürler Nur Hn

saygıyla