İsmmmo Yüzyüze Denetim

deeper_blue

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar;

İSMMMO online üye işlemlerinde bu sabah 10:00 itibariyle denetim eğitim kayıtlarını almaya başlamışır. Kontejan olduğu göz önüne alındığında kayıtlarınızı şimdiden yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla;

Ynt: İsmmmo Yüzyüze Denetim

hafta sonu kontenjanların bir kısmı bitmiş bile sistem dolu diyor ben haziran hafta içini seçtim ancak hafta sonu gideceklerin gerçekten elini çabuk tutması şart

Kimsenin hafta içi saat 10:00-17:00 saatleri arasında eğitim yapılmasına itirazı yok herhalde...!!!

Ya Gündüz 1 Pazartesi-Salı -Çarşamba Saat 10.00-17.00

Gündüz 2 Cuma-Cumartesi-Pazar Saat 10.00-17.00 saatlerini bize dayatıyorlar...

Ne gündüz 1 grubuna dahil olabilirim ne de gündüz 2.

Herkes gibi bir işim var...

Ben kendi adıma saatlere itiraz ettim. Bana kalırsa siz de itiraz edin...

akşamları hafta içi 18:00 veya 19:00 da başlayan gruplarda olabilirdi aslında

hafta sonu grupları için de daha önceki eğitimler gibi sadece c.tesi pazar olmalıydı, üst üste 2 hafta hem cuma, hem de c.tesi işten izin almak benim gibi bağımlı çalışanlar için çok hoş bir durum olmadı..

Bana kalırsa artık eğitimler interaktif uygulamalar ile bilgisayar başında olmalıdır. Bu kadar çok insanın bir anda haydeee eğitim yapılıyor nidalarıyla gereken verimin alınamayacağı en başından belli. Hiç kimse birbirini kandırmaya kalkmasın.
Öğretmeye ve uygulamalara yönelik işinde çok iyi eğitimci ve animasyon uzmanları ile müthiş interaktif metodlar geliştirilebilir. Böylece kimse yok hafta sonu, yok hafta içi gelirim gelmem falan diyemez.
Öğrenirken test ile sınanırız olur biter. Niye kendimizi üzüyoruz yaa.

Olmadı Türk telekom arena veya fener stadında toplu olarak yapalım ne dersiniz ::)

21.05 tarihinde bende giriş yapıp kayıt oldum ve 08-09-10 ve 15-16-17 haziran grubuna ön kayıt yaptırdım. fakat bugün bakıyorum giriş hakkınız yok diyor şaştım kaldım birşeyde anlamadım.. ??? mail attım bakalım ne cevap gelecek..

eğitimler üç gündü şimdi ikiye düşürmüşler ama saatlere bakın 09:30 - 18:00 sabahın köründe gir akşam 6da çık yahu günde 8 saat 30 dakika ne yapacaklar beyne bilgiyi direkt enjekte eden özel şırıngamı yaptırdılar insafınız kurusun sonrada bu eğitimler ön şart olsun diyorlar ne önşartı arkadaş böyle ön şartmı olur eğitimi bildiğiniz 4 günlük işkenceye çevirmişler

6 gün ya da 4 gün en nihayetinde sıkıştırılmış bir eğitim olacak bu belli ama en azından cuma gününü kaldırmalarına kendi adıma
memnun oldum...

Arkadaşlar,sınf eğitimi başlayan ya da eğitimi biten var mı?Bilgi verir misiniz?

istanbulda denetim eğitimleri kaç gün, izmirde 4 günde istanbulda 6 günmü?