İstanbul İçin Sınav Merkezi !!!!

Arkadaşlar merhaba. İstanbul için sınav yeri merkezi belli mi acaba ? İnşallah gene Anadolu yakası olur :) Hoş keşke her iki yaka da da olsa fena mı olur. Kim nerede oturuyorsa oarda sınava girsin. Herkes perişan oluyor sabahın köründe yollarda.. Bu sorunu keşke çözebilseler.

bahçelievler olması bekleniyor geçen sınav krşıda oldu ama sebebi bahçelievler marmara üniversitesinde bina içinde çalışma varmış büyük ihtimal bahçelievler olacak

Büyük comment!

kv.gif

siz yine aynı şehirdesiniz biz kalkıp başka memleketlere gidip oralarda kalıyoruz bide. bence halinize şükür edin

büyük ihtimal Bahçelievlerde olur geçen köprüde bakım çalışması vardı şeritleri kapalıydı ve devasa trafik vardı o yüzden kadıköye aldılar.

büyük ihtimal Bahçelievlerde olur geçen köprüde bakım çalışması vardı şeritleri kapalıydı ve devasa trafik vardı o yüzden kadıköye aldılar.

arkaşlar sınav yine göztepe kampüsünde olacak diye duydum bahçelievlerdeki binada bakım bitmemiş geçen seferde bakım nedeniyle göztepedeydi yolla ilgisi yok

arkaşlar sınav yine göztepe kampüsünde olacak diye duydum bahçelievlerdeki binada bakım bitmemiş geçen seferde bakım nedeniyle göztepedeydi yolla ilgisi yok

Sanırsam bu sınav da Göztepe Kampüste olacak. Bir süre staja başlatma avrupa yakasında , yeterlilikte göztepe olacakmış. Kendi adıma sevindim ama evi uzak olanlar için bir o kadar üzüldüm gerçekten. Herkese Allah kolaylık versin.