İşte Sınav Komisyon Üyeleri

stajer66

Katkı Sunan Üye
Prof.Dr.Yüksel Koç YALKIN,

Prof.Dr.Feryal Orhun BASIK
Prof.Dr.Yurdakul ÇALDAĞ
Maliye Baş Müf.Mehmet ARABACI
YMM Abdullah KESKİN
Hes.Uzmanı Tahir UFUK
YMM GÜNER ÜNSAL dır

arkadaşlar sıra bu kişilerin ne gibi kitapları, yazıları ve makaleleri var bunlar hakkında bilgilerinizi bekliyoruz
kolay gelsin

tamam arkadaşlar komisyon üyeleri hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz veya söylemiyorsunuz tamam size kalsın da bu komisyon üyeleri ne kadar süre ile görev alıyorlar ben 2005 ocak dönemi staja başladım ben yeterliliğe gireceğim zaman yine bu kişler mi komisyon üyesi olurlar

ilginizden dolayı tşk ederim

niyahet bulundu kayıp komisyon üyeleri, nasıl bulduğunu da yazarmısın,ayrıca çaban için de teşekkürler
yüksel koç yalkın , yurdakul çaldağı az çok kitaplarından biliyorum ancak diğerlerini hiç duymadım

bana da maille komisyon üyelerini göndermişler:)) altında bir not var komisyon üyelerinin görev süreleri kurumca belirlenir şeklinde

kayıp komisyon üyelerini bulduk peki ya kitaplarını? yüksel koç yalkın ve yurdakul çaldağın kitaplarını izmirde gayet kolay buldum ancak diğerleri yok izmirde bu tarz kitap satan bildiğim iki yer var onun dışında yer yok en azından diğer komisyon üyelerinin kitaplarını çıkardığı yayınevi veya kitap listesini de bulabilirsek ortak bir arşiv oluşturabiliriz yada yazdıkları dergi isimleri

Ynt: İşte Sınav Komisyon Üyeleri

stajer66 ' Alıntı:

Prof.Dr.Yurdakul ÇALDAĞ
YMM Abdullah KESKİN
Hes.Uzmanı Tahir UFUK
YMM GÜNER ÜNSAL dır

arkadaşlar sıra bu kişilerin ne gibi kitapları, yazıları ve makaleleri var bunlar hakkında bilgilerinizi bekliyoruz
kolay gelsin

Ben sık kullanılanlara ekledim ;D

stajer66 ' Alıntı:

Prof.Dr.Yurdakul ÇALDAĞ
YMM Abdullah KESKİN
Hes.Uzmanı Tahir UFUK
YMM GÜNER ÜNSAL dır

kolay gelsin
bilsen ne olacak ruhları kara kaplı kitapları beyaz

şu analiz sorularını hazırlayan hazret hangisi acaba

Proflardan biri, ben biraz özgeçmiş araştırması yaptım da, Prof.Dr.Feryal Orhun BASIK olma ihtimali daha yüksek gibi..

bunlar guncel komisyon uyeleri degil.denetim le ilgili komisyon uyesi her yıl degismektedir