İşten ayrılan personelin kalan yıllık izinleri

Ynt: İşten ayrılan personelin kalan yıllık izinleri

HAZELSU ' Alıntı:
ya ben mi yanlış biliyorum , program mı yanlış yapıyor çözemedim. bordroya gün olarak da yazsam , ya da TL olarak da yazsam o ücreti sigorta matrahına dahil etmiyor. Bu doğru mu..?
Program parametrelerinde "kesilmeyecek" şeklinde kayıtlı olabilir. Eğer böyle ise parametrenizi düzeltmelisiniz.

sorun tam olarak şu , ssk tavan 5440.50 , çıkış yaptığım kişi aylık ücretli çalışan. 27 güne karşılık 4896.45 TL sgk primi çıkarıyor. yani ek ödenen diğer şeyleri göstermiyor. Bu doğru mu ..? ben de ek ödeneklerle birlikte 5440.50 ye tamamlaması gerekir diye düşünüyorum. Parametrelerde problem yok hepsi doğru.

İşçi işten çıktığı için nakden ödeyeceğiniz izin parasından tüm kesintiler yapılır. Normal ücret+ ek ücret (izin parası) toplamı sgk tavan rakamına kadar prime tabidir. Siz sgk tavanı hesaplarken aylık değil günlük tavan*gün sayısı olarak bakmalısınız. Buda 27 gün için 4896,45 TL eder.

g705 ' Alıntı:
İşçi işten çıktığı için nakden ödeyeceğiniz izin parasından tüm kesintiler yapılır. Normal ücret+ ek ücret (izin parası) toplamı sgk tavan rakamına kadar prime tabidir. Siz sgk tavanı hesaplarken aylık değil günlük tavan*gün sayısı olarak bakmalısınız. Buda 27 gün için 4896,45 TL eder.

o zaman 4896.45 SGK matrahı doğrudur , dimiii ( ay artık hiç bir şeyden emin değilim offf )