fonradar

İşten ayrılma bildirgesınıde hak edilen ücret kısmı yanlış yazılması?

işten ayrılma bildirgerisinde bürüt hakedilen ücret kısmının 1570,00 tl iken 980,00 tl yazmışım işten çıkış tarıhı 23.04.2011 ve bildirgeyi iptal edemiyorum 10 gunluk süreyıde gecirmişim iptal etsem ne olur? ve ya tutarı nasıl düzeltebilirim sgm ye dilekçe ile halledebılırmıyım ?bu sebepten e-bildirgeyıde veremedım zaten e-bildirgede fark ettım yardımlarınızı rica edıyorum

Ynt: işten ayrılma bildirgesınıde hak edilen ücret kısmı yanlış yazılması?

Sadece ücret kısmında bir hata söz konusuysa dert etmeyin..APHB'ni baz alıyorlar..

Büyük ihtimal ile aynı şeyi söyleyecekler ama.. içinizin rahat etmesi adına yarın SGK'yı arayın..

Ynt: işten ayrılma bildirgesınıde hak edilen ücret kısmı yanlış yazılması?

forwhom ' Alıntı:
Sadece ücret kısmında bir hata söz konusuysa dert etmeyin..APHB'ni baz alıyorlar..

Büyük ihtimal ile aynı şeyi söyleyecekler ama.. içinizin rahat etmesi adına yarın SGK'yı arayın..

evet düzelme yapmayın arkadaş doğru söylüyor
ücreti yüksek yazsaydın ozaman sıkıntı olurdu

Ynt: İşten ayrılma bildirgesınıde hak edilen ücret kısmı yanlış yazılması?

yardımlarınız için teşekkür ederım az önce sosyal güvenlik merkezını aradım resen tutarın yanlış yazıldığı ile ilgili bir dilekçe yazmamı ve aylık bıldırgeyı doğrusunu yaparak bışdırmemi kendilerının d,lekçe ile düzeltmeyı yapacaklarını söylediler.....

Ynt: İşten ayrılma bildirgesınıde hak edilen ücret kısmı yanlış yazılması?

bende işten ayrılış bildirgesinde işe giriş tarihini yazmayı unutmuşum dolayısı ile hem gün sayısı hemde hak edilen ücret fazla. bu durumda kurumca onaylanan eski işten ayrılış bildirgemi ve olması gereken şekliyle yeni bir işten ayrılış bildirgesi çıkarıp dilekçeme eklemeli miyim? bi sorun yaşarmıyım?