Kartvizit Bastırma

Maliyetkabusu

Katkı Sunan Üye
Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.[/QUOTE

Kartvizit bastırabilirsin bu konuda hukuki bir sınırlama yok.
Stajyer smmm olarak kartviziti olanları bile tanıyorum ben :D

Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.[/QUOTE

Kartvizit bastırabilirsin bu konuda hukuki bir sınırlama yok.
Stajyer smmm olarak kartviziti olanları bile tanıyorum ben :D

stajyer smmm mi yuh :D

ben bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü sınavı kazanıp smmm olmaya hak kazanmışsın. Ve üzerine tutupta başka bir adres yada başka bir büro şirket adresı yazmadıkça sorun olmaz. Çünkü artık SMMM sin. sadece ruhsat almayı bekliyorsun. bu arada tebrikler.

Kartvizitte SMMM ünvanını kullanmamak kaydı ile isim soyisim telefon ve mail adresi içerecek şekilde bastırılabilir. Hatta bunu herhangibiride yapabilir. Ünvan kullanmak için ruhsatınızı almanız gerekir.

Herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Daha önce bastıranları biliyorum üstelik siz sınavı kazanmış smmm olmaya hak kazanmışşınız.

Odaya bugün kaydımı yaptırdım ve sordum bir sorun yok bastırabilirsiniz dediler.artık resmen mali müşavirsi dediler büro bile açabilirmişiz :)

Ruhsat başvurusunu yaptıktan sonra tabiiki sorun olmaz. Sınavı kazanıp ruhsat başvurusu yapmayanlar için ünvan kullanılamaz.