Kendime Sordum, Şimdi Sizlere Soruyorum...(Kilitli)

• Konbuyu başlatan ilerya
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilerya sende bende aynı anda siteye girelim derim...ben ...ilinden sen ......ilden çıkarsan o zaman ne yapacak bunlar merak ediyorum
iyi akşamlar

El Pln' Alıntı:
ilerya sende bende aynı anda siteye girelim derim...ben ...ilinden sen ......ilden çıkarsan o zaman ne yapacak bunlar merak ediyorum
iyi akşamlar

arkadaşım, aynı kişi olsanız nolur, olmasanız nolur. üslubunuza dikkat edermisiniz lütfen. bunlar dediğiniz kişiler kim??? elinize ne geçecek. ilerya'da sende haklı olsanız nolur. forum bu, ve işlevi "bilgi alışverişi" yani türkçesi, buraya bilgi almak isteyenler ve bilgisi olupta cevap vermek isteyenler girerler. eğer böyle bir niyetiniz varsa ne ala, buyrun. ama yok bizim amacaımız bağcıyı dövmek diyorsanız, lütfen burası yanlış yer. bu kadar kişi size cevap verdi, hala anlamadınızmı??? hem burdaki kişilerin hemde kendinizin o çok değerli vakitlerini almıyormusunuz. YETER artık polemik yapmayın artık.

BU AÇIK BİR PROVAKASYONDUR.

EVET SEVGİLİ FORUMDAŞLAR BENCE BU AÇIK BİR PROVAKASYONDUR.
ilerya nın üye kaydına baktığınız zaman 01/haziran/2005 tarihinde foruma kayıt olduğu ve bu tarihte 3 göstermelik cevap yazdığı en son olarak 24/haziran/2005 tarihinde bu provoke yazıyı yazdığını gördüm.

BANA GÖRE ilerya KESİNLİKLE FORUM SAYFALARINA TAHAMMÜL EDEMEYEN BİR PROVAKATÖRDÜR. AKLIMA DEĞİŞİK ŞEYLER GELİYOR MESELA MEVZUAT YAYINCILIĞI YAPAN KURULUŞLAR. BU KURULUŞLAR FORUM SAYFALARI OLDUĞU SÜRECE İŞLERİ AZALACAKTIR. ilerya BU KURULUŞTA ÇALIŞAN BİRİSİ OLABİLİR. BUNUN GİBİ BİR ÇOK TEORİ...

BENİM SİZE TAVSİYEM FORUMDAŞLAR KESİNLİKLE GALEYANA GELİP KÖTÜ YAZILAR YAZMAYIN KENDİNİZE HAKİM OLUN. UNUTMAYIN Kİ BU TİP İNSANLAR FORUM SAYFALARININ KAPANMASINI İSTEYENLERDİR. BUNLARIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYELİM.

sayın el pln;

maden aynı kişi değilsiniz de neden foruma ilk girişiniz ve mesajınız bu polemiğe cevap vermek oldu hemde millet ileryayı topa tuttuğunda herşey açık görüyorsunuz.. üstelik hala ileryayı destekleyip cevap veren yok biri daha çıkarsa yine ilerya=.... diyeceğim.

mehmet yalçın beye katılıyorum bu işin özünü kendisi saptamıştır.

iyi çaılşmalar...

2004 mayıstan beri internet sitesi yöneticiliği yapmaktayım inanın aynı şeylerle burada karşılacağımı hiç düşünmemiştim bir çok belirteç var mesela bir kişi tepki yazısı yazar bakar yalnız kalmış ikinci bir nick ile ilk mesajı buraya yazar, daha sonra bu açığa çıkar tekrar başka bir nick ile üye olur bu sefer 5. mesajı tekrar aynı başlığa atar bu arada özel mesajlarla diğer kendisine destek olabilecek üyelerle iletişime geçer vb...... ben bu üye bunu yapıyor demiyorum ama bu taktiği çok gördüm en son olay duygusallığa gelir ve yönetimden isteklerde bulunmaya başlar ve nihayetinde yönetimle de zıtlaşınca yönetim kişinin siteye erişimini yasaklar, inanın 1 yıl sonunda şunu rahatlıkla söyleyebilirim sanal ortam da olsa insan her yerde kendini belli ediyor, bu tarz karşı çıkışlar serzenişler diğer forumlarda da olmakta ben tek yol olarak şunu gördüm, buldum ortak bir kültür yaratıp yöneticilere fazla sorumluluk yüklemeden deneyimli üyelerin bu kültürün devamlılığını sağlaması. En derim saygılarımla

Arkadaşlar neden tartışıyoruz ki kendi aramızda.

Bir deli kuyuya taş atıyor kırk akıllı onu çıkarmak için uğraşıyor.

Sayın ilerya bir mesaj yazıp kenara çekilmiş ve herkes buna hücum ediyor.

Kendi haline bırakın, belki rahatlar biraz :lol:

Sayın Forum Üyeleri,

Konu Kilitlenmiştir.

---
Alomaliye.com Forum Yönetimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...