Kesinti Yoluyla Ödenen Vergilerin İadesi

smmm.kus

Katkı Sunan Üye
Merhaba,
Kesinti yoluyla ödenen vergilerin iadesine ilişkin bir iade talebim mevcut. Mükellef, Gelir vergisi mükellefi olup iddaa bayisidir. İnternet ortamında İade talep dilekçesini onayladım. Fakat takıldığım nokta şu; Vergi dairesine kağıt ortamında vermem gereken evraklar var mı? Kesinti listesini Spor Toto Teşkilat Başkanlığından ıslak imzalı olarak vergi dairesine yollamam gerekiyor mu?
İyi çalışmalar.

Merhaba,
Kesinti yoluyla ödenen vergilerin iadesine ilişkin bir iade talebim mevcut. Mükellef, Gelir vergisi mükellefi olup iddaa bayisidir. İnternet ortamında İade talep dilekçesini onayladım. Fakat takıldığım nokta şu; Vergi dairesine kağıt ortamında vermem gereken evraklar var mı? Kesinti listesini Spor Toto Teşkilat Başkanlığından ıslak imzalı olarak vergi dairesine yollamam gerekiyor mu?
İyi çalışmalar.

merhabalar vermiş olduğunuz internet ortamından dilekçesinizde size bi evrak kayıt numarası verecektir. Ve dilekçesiniz altında Eklenecek belgeler diye sizden evraklar istenecektir.bu evrakları tamamlayıp bir dilekçe ile bağlı olduğunuz vergi dairesine teslim ediniz.

Merhaba,
İyi çalışmalar.

soru cevap arkadasımıza tamamen katılmakla birlikte ilk yapman gereken vergi dairenden kesinti listeni kontrol ettir. eksiklik varsa jokey kulübünden aldığın yazıyı arkadasımızın söylediği gibi daireye gönder