fonradar

KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

2017 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2017 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 14 Mayıs 2017 ve 12 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara ve İstanbul’da yapılacaktır.

SINAVA MÜRACAAT

Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 13 Mart 2017 tarihinde başlayıp 24 Mart 2017 tarihinde saat 17.00'de sona erecektir.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

2017 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2017 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 14 Mayıs 2017 ve 12 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara ve İstanbul’da yapılacaktır.

SINAVA MÜRACAAT

Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 13 Mart 2017 tarihinde başlayıp 24 Mart 2017 tarihinde saat 17.00'de sona erecektir.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

merhaba taxauditor,
dün ders notları için özelden mail adresimi iletmiştim ancak gönderiniz henüz ulaşmadı, mesajları görmemiş olabilir misiniz? veya bu hesap aktif midir, pek forumda hep notlar istenmiş ama gönderilip gönderilmediğine dair bir yazı göremedim.
Lütfen yanlış anlamayın çok uzun yıllardır "üye olmadan alomaliye takipçisiydim, bu sınav için üye oldum.Bu sınavdan dolayı da bu konu başlığına yeni baktım o yüzden not gönderilerini tam bilemiyorum.

Arkadaş ücret karşılığı gönderiyor ders notlarını dün bana bu mesajı atmış

Merhaba. KGK hazırlık kitapları sıfırdır, ozalitçide taranarak PDF'e dönüştürülmüştür. Hesabıma 30 TL yatırmanız halinde notları WeTransfer aracılığıyla mail adresinize yollayabilirim. İyi günler.

merhaba taxauditor,
dün ders notları için özelden mail adresimi iletmiştim ancak gönderiniz henüz ulaşmadı, mesajları görmemiş olabilir misiniz? veya bu hesap aktif midir, pek forumda hep notlar istenmiş ama gönderilip gönderilmediğine dair bir yazı göremedim.
Lütfen yanlış anlamayın çok uzun yıllardır "üye olmadan alomaliye takipçisiydim, bu sınav için üye oldum.Bu sınavdan dolayı da bu konu başlığına yeni baktım o yüzden not gönderilerini tam bilemiyorum.

Arkadaş ücret karşılığı gönderiyor ders notlarını dün bana bu mesajı atmış

Merhaba. KGK hazırlık kitapları sıfırdır, ozalitçide taranarak PDF'e dönüştürülmüştür. Hesabıma 30 TL yatırmanız halinde notları WeTransfer aracılığıyla mail adresinize yollayabilirim. İyi günler.

betul77, bilgi için teşekkür ederim, maillerimde de göremedim, keşke taxauditor bu bilgiyi de burda verseydi.

bağımsız denetçilik sınavını kazanmak için lazım olan şey ders çalışma proğramı.

arkadaşlar eğer sakıncası yoksa bana da notları gönderir misiniz lütfen

saygılarımla

mail adresim [email protected]

Ben bu proğram ile kazandım. Kesinlikle tavsiye ederim. Soru çözerek öğreniyorsunuz. Soruyu öğrenmek zorunda kalıyorsunuz. O derece yani. Denetle.net - Home
Yalnız sınavı kazanana kadar kimseye söylemeyin, siz yüksek not alın. kazandıktan sonra başkalarına söylersiniz. Tıpkı benim gibi.

3,474 tane soru var. basit bir soru bankası değil. Bir ders çalışma proğramı. Firma, bu proğramı alıp da daha kazanamayan olmadı diyor. Doğrudur.

4,000'e yakın soru ile, (sayısal soruların nasıl çözüleceğini ve tüyolar içeren bir bölüm de var) dijital soru bankası var. Denetle.net - Home te ders çalışma proğramı var. akıllı uygulama ile cevapladığınız soruları otomatik eleyip, aynı soruları tekrar tekrar çözmenizi engelleyecek akıllı sistem var. Bildiklerinizi eliyor, bilemedikerinizi tekrar soruyor. adeta zorla size öğretiyor. Ben 2012 yılında bu proğramla denetçiliği kazandım. Kazanana kadar kimseye söylemedim, rakiplerimden daha yüksek puan almak için.Aldım da. Bu proğramı alıp da daha kazanamayan yok diyor, site sahibi. Kesinlikle tavsiye ederim.

KGK Bağımsız denetim sınavını kazanan ve hazırlanan arkadaşlar başarılı olmak için neler yaptınız ya da yapmaya devam ediyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..
[email protected] adresine mail atmanı rica ederim...