fonradar

KGK Geçiş Eğitimleri

ELENOR

Katkı Sunan Üye
Sınava yönelik güncel kaynak sıkıntısı yaşıyorum. K.G.K. 'nun Üniversitelerle bağlantılı Geçiş dönemi eğitimlerine ait ders notlarına nasıl ulaşabilirim. Paylaşmak isteyen olur mu? Teşekkür ederim.

Sınava yönelik güncel kaynak sıkıntısı yaşıyorum. K.G.K. 'nun Üniversitelerle bağlantılı Geçiş dönemi eğitimlerine ait ders notlarına nasıl ulaşabilirim. Paylaşmak isteyen olur mu? Teşekkür ederim.

Merhaba,
Kgk'ya sordum...
"10 yıldan fazla 15 yıldan az mesleki tecrübeye sahibim. Sınava başvurmadım. Bir sonraki sınav ne zaman? ve Bu sınava girene kadar -1- yıllık mecburi yapmam gereken meslek mensubu yanında eğitimi şimdiden başlatabilirmiyim? Eğer başlatırsam bu iş akdi ile olmak zorunda mı?"
Cevap...
Yeni sınav için : 2014'de 3 sınav yapacaklarını ve ilkinin de Mart ayında olacağını söylediler.
-1- yıl meslek mensubu yanında eğitim için : İş akdi ile çalışılması gerektiği minvalinde birşeyler söyledi.

Hali hazırda özel bir firmada "İç Denetçi" olarak çalışıyorum.
İç Denetçiliğin yeterli olup olmadığı noktasında yorumu olan arkadaşlar varsa sevinirim?
İllaki meslek mesubu yanında iş akdi ile mi çalışmak gerek bu konu hakkında da yorumu olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler

Son düzenleme:
TURMOB 15 yıllık mesleki faaliyet konusunda belge veriyormuş ? nasıl oluyor internetten mi ?