fonradar

Kısa Çalışma Ödeneği

kısa çalışma ödenegi kişiye göre degişirmi

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
biz 1 /6/2009 i30/11/2009 tarihleri arası kısa çalışma ödenegi uygulamasına geçtik yanlız 2 kisi bir gün çalışıp bir gün izinli çalışacaız bazımız 11 kişi ise bir hafta çalışıp bir hafta izinli olacak bazıları ise kısa süreli calışmaya tabi degil bu normalmi ben 1030 tl alıyorum elim ne kadar üçret geçecek ve beni izinli oldugum günlerde beni tekrar çagıra bilirmi ben bakım personeliyim gelirsem nasıl bir uygulama olması gerekir ayrıca benim yazdıgım bu mesaj digerleri arasında daglar kadar fark var çünkü böyle abuk subuk bir uygulama ben görmedim bu yüzden sizlerden yardım istiyorum insanlara devlet iş veren canı istedinde git canım isterse gel diye yasa çıkarmaz ben madur oldumdan böyle birayazı yazmak zorunda kaldım yardımlarınızı bekliyorum bu uygulama kanununa uygunmu teşekürler ayrı???

Açmış olduğunuz konular birleştirildi. Bu konu ile ilgili açılmış başlık mevcut ... Arama ile ulaşabilirsiniz...

Kısa Çalışma Ödeneği Kulanımı Hakında

biz kısa çalışma ödenegine başladık işyeri bizi işin durumuna göre çalışma saatlerini degiştirebilirmi izinli oldugumuz günler bizi tekrardan işe çagıra bilirmi ben bakım personeliyim izinli oldugumuz günler işe çagırıldımızda gitmeye bilirmiyim ???

Ynt: kısa çalışma ödenegi kulanımı hakında

bu soruyu 40 kere sormak zorundamısınız