fonradar

Limited Şirket Konusu

Elaj

Katkı Sunan Üye
85.10.02Özel öğretim kurumları tarafından verilen okul öncesi eğitim faaliyeti (okula yönelik eğitim verilmeyen gündüz bakım (kreş) faaliyetleri hariç)
............................ OYUN VE AKTİVİTE MERKEZİ DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

OYUN EVİ
- 6 ay ve 6 yaş arası çocuklar ile oyun oynayacağı aktiviteler yapmak. 2 - Maksat ve gayeye uygun çocuk ve ailelerinin faydalanacağı kafeterya, büfe ve benzeri yiyecek ve içecek işyerleri açmak, işletmek. 3 - Çocukların gelişimini sağlayacak küçük yaştakilerin anneleriyle birlikte vakit geçireceği gösteri ve oyuncaklarla oyun oynamasını sağlamak 4 - Çocukların bilişsel görsel duyusal olarak gelişini sağlayacak aktivitelerde bulunmak. 5 - Şirketin konusu ile ilgili 6 - 18 aylık çocuklar için bebek parkuru, bilişsel gelişim oyunları, anne bebek dansı, ritim ile müzik keşfetme, duyusal oyunlar gibi aktivitelerde bulunmak. 6 - Çocukların gelişimini sağlayacak boyama oyunları oynama.(Makarna boyama, yaprak boyama vb.)

merhabalar, 6 aya- ve 6 yaş i.in aktivite merkezi açmak istiyoruz bu amaç konu yeterlimi acaba ve nace kodu olarak ta bu kodu bulabildik .
yetkili mercilerden izin almak şartı ile anaokulu kreş çocuk yuvası diye ibareler yazdık ünvanda özel ibaresinin olması gerektiği söylediler bizde bu ibareyi anasözleşmeden kaldırtık buradaki konu yeterli olur mu