fonradar

Maaş bordrosu hk.

merhaba özel bir firma aracılıgı ile calıştıgım ajanstan yaklaşık 1 yıldır maaş bordromuzu alamıyoruz işten cıkıcagım zaman maaş bordromun olmaması benı ne gibi etkiler ve bordromuzu alamadıgımıza dair dava açabilirmiyiz?iyi geceler

Ynt: Maaş bordrosu hk.

g.günyeli ' Alıntı:
merhaba özel bir firma aracılıgı ile calıştıgım ajanstan yaklaşık 1 yıldır maaş bordromuzu alamıyoruz işten cıkıcagım zaman maaş bordromun olmaması benı ne gibi etkiler ve bordromuzu alamadıgımıza dair dava açabilirmiyiz?iyi geceler
Maaş bordronuzu almamış olmanızın, işten çıktığınızda sizi herhangi bir şekilde olumsuz etkilemesi mümkün değil.Dava açabilirsiniz ama kabul görmez, Bölge Çalışma Müdürlüğüne dilerseniz şikayette bulunabilirsiniz.

evet bankadan alıyoruz maaşlarımızı ve diğer butun ödemelerimizi fakat şirketimizin el değiştirmesi söz konusu oldugu için eger tazmınatsız cıkarmak isterlerse her acıdan önlemimizi almak istiyoruz .birde sözleşmemizin kayboldugunu söylemişlerdi yeni sözleşme imzalamam gerekiyormuş ben bu sözleşmeyi imzalarsam eski tarihli yani işe girdiğim 2005 tarihli olmasını talep edebilirmiyim?teşekkürler

g.günyeli ' Alıntı:
evet bankadan alıyoruz maaşlarımızı ve diğer butun ödemelerimizi fakat şirketimizin el değiştirmesi söz konusu oldugu için eger tazmınatsız cıkarmak isterlerse her acıdan önlemimizi almak istiyoruz .birde sözleşmemizin kayboldugunu söylemişlerdi yeni sözleşme imzalamam gerekiyormuş ben bu sözleşmeyi imzalarsam eski tarihli yani işe girdiğim 2005 tarihli olmasını talep edebilirmiyim?teşekkürler

bankadan alsanız dahi maaş bordrosunu vermeleri lazım. ayrıca sözleşmeyi 2005 tarihli talep edebilirsiniz.. zaten doğru olanda size eski tarihliyi imzalatmaları...

Merhaba ben işe ilk kez şubar ayında başladım 1500 brüt maaş anlaşmamız vardı 1250 maaş 250 yol olarak ama bordroda 1416 olarak gördüm acaba şubat ayı 28 gün çekiyor diye mi böyle oldu bu konularda bilgim hiç yok sormak istedim

Şubat 1 de başladı iseniz maaşınız tam olmalı.