Maaşımı Alamadım

Merhabalar; 02.05.2015---18.08.2015 tarihleri arasinda taseron bir firmada Ozel guvenlik gorevlisi olarak calistim.Beni sabit gece vardiyasinda 12 saat uzerinden 4 gece 2 izin olarak calistirdi .anlasmamiz bu sekilde degildi.Firma yetkilisine gunduz vardiyasina gecme talebinde bulundum.Bana ya calisirsin yada gidersin dedi.beni isten cikardi. Alo 170 hattini aradim. Kisa sure sonra İskurdan kagit geldi. 2015 temmuz ve Agustos 2015 calisma ucretinin odenmedigini tespit etmis mufettisler.İsveren yinede ucretimi odemedi.Hic bir yere imza atmadim, Bende İs mahkemesine dilekce verdim. Davayi kazanabilir miyim? Bunun haricinde Baska bir yol izlemelimiyim?
İlginiz icin Tesekkur ederim.

Alo 170 ilgisi gereği konuyu iş kurun ilgili birimine havale etmiş,burasıda gerekli incelemeyi yapmış, sonucu size ve işvereninize iletmiş ise de sonuçta maaşınız ödenmemiş olduğundan,mecburen davacı olmak zorunda kalmışsınız,artık bu noktadan sonra yapacağınız bir şey yok,mahkeme sürecini izleyiniz,anlatımınızdan çıkardığım sonuç,başkaca hususlar yok ise evet bu davayı kazanırsınız.