Maliye Ökc İzin Dilekçesini İptal Etmiyor

31 aralık son diye acle ettik sonra mevzuat uzadı diye izin dilekcesini iptal etmek icin dilekce yazdık maliyeye fakat mardindeki maliye izin dilekcesini iptal etmedi ne yapabiliriz 2 gunumuz kaldı lutfen yardım edin bir çıkar yolu yokmu ? elimizde normal pos cihazı var ama yeni nesil pos cihazını suan almak istemiyoruz bankaların kesintisi 4-5 katına cıkmıs 1 sene daha normal pos kullanmaya devam etmek istiyoruz ne yapabiliriz ?

Son düzenleme:
Bizde mükelleflerimize izin dilekçesi aldırdık fakat süre uzayınca vergi dairesine sorduk onlar da almanıza gerek yok dediler. Normalde izin dilekçesi alınca belli bir zamanda yazar kasa alınacak diye bir şey yok. Eğer yazar kasayı aldıysanız fatura tarihinden itibaren süre işlemeye başlıyor.

31 aralık son diye acle ettik sonra mevzuat uzadı diye izin dilekcesini iptal etmek icin dilekce yazdık maliyeye fakat mardindeki maliye izin dilekcesini iptal etmedi ne yapabiliriz 2 gunumuz kaldı lutfen yardım edin bir çıkar yolu yokmu ? elimizde normal pos cihazı var ama yeni nesil pos cihazını suan almak istemiyoruz bankaların kesintisi 4-5 katına cıkmıs 1 sene daha normal pos kullanmaya devam etmek istiyoruz ne yapabiliriz ?

Bir firmamızın izin dilekçesini iptal için bizde vergi dairesine maddi durumumuzun imkansızlığından ötürü kasa alamayacağımızı sürenin de uzamış olduğundan dolayı izin dilekçesinin iptali için dilekçe verdik ve dilekçe iptal edildi. Olması gereken de iptal edilmesidir diye düşünüyorum zaten, süre uzamış

rkadasslarolayı daha detaylı yazayım eger iptal ettirebilen varsa bana detay verirse cok mutesekkir olacagım suan gercekten cok müşkül durumdayım lutfen yardımcı olun.
bende halı hazırda pos cihazı ve yazar kasa var zaten ama sure uzayınca 1 yıl daha kazanmak istedm cunku en ucuzu 1300 tl den baslıyor ve bankaya verecegimiz aylık tutarlarda 3-4 katına cıkıyor bu yuzden bizde yeni sisteme gecisi ertelemek istedik bu yuzden almıs oldugumuz izin dilekcesini iptal etmek istedik ama burdaki maliye merkezin kabul etmedigini soyledi ve acilen elimizdeki posu yeni ökc cihazla degistirmemizi aksi halde ceza yiyecegimizi soyledi boyle bir uygulama olabilirmi ya sen sureyi uzattın bende vazgectim bana dedilerki basvurmasaydın niye karar degistirdin ama sizde karar degistirdiniz degil mi?
simdi lutfen yardımcı olun o izin yazısını nasıl iptal ettirbilirim ?
iptal ettirebilmiş olan varsa bilgi versin onları emsal gosterirsem benimkinide kabul etmek zorunda kalırlar
hakkımı aramak icin neresiyle gorusebilirim lutfen yardım edin
0505 550 3606 cok tesekkur edeirm