Maliyet Muhasebesi Bölümünün Açılması

Üyelik
16 Haz 2009
Mesajlar
399
Konum
Adana
Merhaba,

Forumda Maliyet Muhasebesi bölümü olmadığını tespit ettim. Bunun TDHP (TEK DÜZEN HESAP PLANI) bölümünden ayrılıp, başlı başına bir bölümde takip edilirse, daha düzenli olacağının kanaatindeyim.

Kolaygelsin
 
O

Ogün Güneş

Ziyaretçi
Ynt: Maliyet Muhasebesi Bölümünün Açılması

Sayın AYKAY, maliyet bölümünün açılması problem değil. Ancak önemli olanın, açılan bölümün içeriğinin dolu olması diye düşünüyorum. Mevcut THP bölümümüzde; açılacak olası "Maliyet Muhasebesi" bölümünü dolduracak seviyede ve/veya devamlılığı sağlayacak derece başlık ve katılım şu an mevcut değil. Eğer forumdaşların bu yönde katılımları artarsa niye olmasın. Forum ilk açıldığında "Vergi", "SSK" ve "Diğer" adlı üç bölümden oluşmakta idi. Katılım arttıkça, ihtiyaç belirdikçe diğer bölümler açıldı.
 
Üyelik
16 Haz 2009
Mesajlar
399
Konum
Adana
Ynt: Maliyet Muhasebesi Bölümünün Açılması

Merhaba,

Yeni açılmış olan bir bölümün dolu olmaması veya yeterli içeriğe sahip olmaması, forum açısından ayrıca bir külfet getirir mi? Sanırım getirmez. Getirmediği gibi de, formda bilgiye ulaşılması açısından kolaylık sağlanmış olur. Hani olur ya, başlığı gören; "...burada ne varmış, şuna bir bakayım, hazır girmişken birde soru sorayım..." diyebilir.

Kolaygelsin
 
Üst