Maliyet Muhasebesi Ve Finansal Analiz Soru Tahmini

sayın silaynur
analiz kolay bir ders bu kadar stres yapmanıza değmez inanın. şöyle söyleyeyim ben sınavdan son 2 gün önce formüllere ve tanımlara baktım ezberledim tablolar nasıl hazırlanır ona baktım ama bendede yorum sıfırdı. güzelce tablolarımı yaptım sınavda tanımlarımı düzgün yazdım yorumu da cidden basit şekilde yazdım artış olmuştur iyidir falan gibi çünkü yorum çalışmaya fırsatım olmamıştı. bende geçen sınav 7 dersten girmiştim 7 ders insanı bayağı yoruyor. her neyse 54 ile geçtim . diğer bütün tanımları ve tablolarım doğruydu sadece yorumum yoktu. yorum dışında her şeyi tam yapmaya çalışın yorumu da basitçe yapın geçersiniz merak etmeyin :)

Allah razı olsun ya, rahatladım biraz. Ben normalde de panik biriyim de, en ufak bir şeyde ne olacak ne bitecek diye telaşlanırım.
Birde sınav olunca iyice panik oluyorum.A.ö.f okurken sınavdan bir önceki gün acile kaldırılmam gibi.
Keşke şöyle sınavlarda dersleri bilen biri otursa yakınıma :))

he işte bunların komple bir yerde olduğu bir yer var mıdır? ben hemen çalışayım. Saçma ama ne yapayım ya , stres yaptıkça takılıp kalıyorum.

açıkçası be dehadan çalışmadın staja başlatma kitapçığım vardı odanın hazırladığı onu saklamışım 20 sayfa hepsi kısa ve öz. 5 saatte hepsini su gibi ezberlemiştim. kitaptan çalışmaya değmez. tabi ben geçince o kitapçığımı arkadaşıma verdim geçince geri verecek bana. keşke daha önce konuşmuş olsaydık taratıp yüklerdim siteye

Allah razı olsun ya, rahatladım biraz. Ben normalde de panik biriyim de, en ufak bir şeyde ne olacak ne bitecek diye telaşlanırım.
Birde sınav olunca iyice panik oluyorum.A.ö.f okurken sınavdan bir önceki gün acile kaldırılmam gibi.
Keşke şöyle sınavlarda dersleri bilen biri otursa yakınıma :))

bende öyleyimdir ve panik olacak dersler var inanın ama analize harcamayın o enerjinizi :) hukuk ve analiz en kolay geçtiğim dersler

bende öyleyimdir ve panik olacak dersler var inanın ama analize harcamayın o enerjinizi :) hukuk ve analiz en kolay geçtiğim dersler

Ehehe sanki şuan masamı görüyorsunuz. Masanın üzerinde hukuk ve analiz var. hukuktanda çok az çalıştım çünkü. Hukuk sınavında çıkan sorulardan geliyormuş. Acaba kaç sene önceye kadar bakmak gerekir ?

açıkçası be dehadan çalışmadın staja başlatma kitapçığım vardı odanın hazırladığı onu saklamışım 20 sayfa hepsi kısa ve öz. 5 saatte hepsini su gibi ezberlemiştim. kitaptan çalışmaya değmez. tabi ben geçince o kitapçığımı arkadaşıma verdim geçince geri verecek bana. keşke daha önce konuşmuş olsaydık taratıp yüklerdim siteye

Esrasu Hanım , iyiki staja başlatma kitabı dediniz. Bende de Murat ın kitapçığı vardı, aldığım notlarla beraber komple duruyor. Onlara bir göz atarım. Çok teşekkürler