Mart 2010 sınavı son hakkı olanlar.

selam son hakkına kalan herkese -ki umarım yoktur-. bizde burda dertleşelim ne dersiniz.

Ynt: mart 2010 sınavı son hakkı olanlar

maliyet kaldı sadece notunun çok az olduğunu düşünüyorum.

aksam site açıldığında itiraz nasıl yapılıyor ona bakıp itiraz edeceğim geçen sınavda aynı notu almıştım.2 kağıt verdim birinin okunmama ihtimali falanda geliyor aklıma. ne gelmiyorki . kolları sıva bakalım offf ömrüm ders çalışmakla bitecek.

benimde maliyet bende itiraz edeceğim. sonucu yazarız artık.

Ynt: Mart 2010 sınavı son hakkı olanlar.

Benim de sadece maliyet kaldı, son hakkım değil ama 4. girişim olacak...sona yaklaşıyoruz yani :( ben de itiraz ettim, inşallah sonuç olumlu olur da kurtuluruz bu dertten....

maliyetten kalan herkes itiraz etmiş anladığım kadarıyla...bende ettim bakalım ne olcak...

bende martta son hakkıma gireceğim . itiraz ettim 15 notum , bakalım sonuç ne olacak

bende itiraz ettim
en az 50 bekliyordum 18 geldi
neye göre 18 verdiyse...

arkadaşlar ben maliyetten aralık sınavında 50 pun aldım.
yaptığım hatayı söyliyim.
1. soruda dönemde üretimi başlanıp tamamlanan rakamını yazacağıma Dönemde üretimi tamamlanan rakamı yazdım.( bu çok önemli bir hatadır)
2. sorunun a şıkkını boş bıraktım b şıkkı doğru

demekki 1. soruya 30 puan vermiş 2. soruda 20 puan: sonuç 50

arkadaşlar,benimde son hakkım martta.maliyetten geçemedim.
sıkıntılarımız aynı.
katılıyorum yazdıklarınıza.
zaten şu kahrolası 2 adet soruda iş bitiyor.keşke 4-5 soru sorsalar da birini yapamazsak ötekilerinde nasibimizi arasak ama olmuyor işte.olmuyor.olmuyor........

benimde 4 hakkım olacak 2 dönemdir.sadece maliyetten dolayı beklemedeyim.allah yardımcımız olsun.