Mart 2011 Muhasebe Sınavı İçin Kurs

Mart sınavında İstanbul için muhasebe dersınden kurs onerısı olan var mı? Sonucta bnım gıbı bu dersen kaln cok kısı var ve artık bu sınavı bı sekılde vermek ıstıyorum. Aralık sınavı cok ıyıdı ama gene kalmısım 40 la. Gecen arakaslar kursa falan gıdıyormuydular. onereceklerı kurs nedır. Bu adamın kıtaplarını alıp zaten baslayacagım pazartesıden ıtıbaern. Ama bırde dersaneden destek almak ısıyorum? benım gıbı dusunen cok vardır snırım?

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.

Ynt: MART 2011 MUHASEBE SINAVI ICIN KURS

ben bu gun kayıt yaptırdım.... hızlandırma kursu.... ne kadar faydalı olur bılmıyorum ama denıze dusen yılana sarılırmış.benımkı bıraz o mısal hiç dusunmeden kayıt oldum.

Ynt: Mart 2011 Muhasebe Sınavı İçin Kurs

kayçn ' Alıntı:
ben bu gun kayıt yaptırdım.... hızlandırma kursu.... ne kadar faydalı olur bılmıyorum ama denıze dusen yılana sarılırmış.benımkı bıraz o mısal hiç dusunmeden kayıt oldum.

Hangi kurs ve nerede yazabilir misiniz? Sadece bir veya iki derse devam etmek mümkün mü?

Evet zaten hzlandırılmıs olsun yeterli sonuçta birazda olsa bilgimiz var takviye olması amacıyle nereye yazıldınız? istanbulda mı birde ben geçen donem murata gitmistim b.köye çok iyi değildi çok verim almadım onun dısında bir yer arıyorum? tavsiyesi olan var mı yanı suan dersaneye gidenlerden ?

murat a bende gıttım ama sımdı bakırköy deha gıdıcem iyi degılse de bılmıyorum artık deneyecegım napıyım

hakanakay ' Alıntı:
Mart sınavında İstanbul için muhasebe dersınden kurs onerısı olan var mı? Sonucta bnım gıbı bu dersen kaln cok kısı var ve artık bu sınavı bı sekılde vermek ıstıyorum. Aralık sınavı cok ıyıdı ama gene kalmısım 40 la. Gecen arakaslar kursa falan gıdıyormuydular. onereceklerı kurs nedır. Bu adamın kıtaplarını alıp zaten baslayacagım pazartesıden ıtıbaern. Ama bırde dersaneden destek almak ısıyorum? benım gıbı dusunen cok vardır snırım?

kadiköyde bilge eğitimi tavsiye ederim.hocaları ve sinerjisi iyidir.ancak tek kötü yanı sınıfların aşırı kalabalık olması.

handesis ' Alıntı:
hakanakay ' Alıntı:

kadiköyde bilge eğitimi tavsiye ederim.hocaları ve sinerjisi iyidir.ancak tek kötü yanı sınıfların aşırı kalabalık olması.

Hande Hanım, Bilge'de halihazırda kayıt yaptırabileceğimiz kurs var mı? Bir veya iki dersten kayıt yaptırmak için geç kalmadık mı, diye merak ettim.

Teşekkürler,

arkadaşlar ben kursa gıtmedım ama giden arkadşlardan cok ıyı bılıyorum bilge eğitim var kadıkoyde cok ıyı dıyorlar

kayçn ' Alıntı:
murat a bende gıttım ama sımdı bakırköy deha gıdıcem iyi degılse de bılmıyorum artık deneyecegım napıyım

tabi tabgi deha arkadaşım dehanın bize yazdırdığı aynen sınavda çıktı yaptım eksiksiz ama kaldım meğersem dehanın notları eksikmiş yanlış yazdırmışlar sonraki dönemde bir baktım sorunun cevabı olarak kendi verdikleri cevapları silmiş hocanın verdikleri cevapları tesmerin sitesinde kopyalayıp yutturuyorlar. deha başarılı değil. tam bir ticarethane.

sleepingcat ' Alıntı:
handesis ' Alıntı:
hakanakay ' Alıntı:

Hande Hanım, Bilge'de halihazırda kayıt yaptırabileceğimiz kurs var mı? Bir veya iki dersten kayıt yaptırmak için geç kalmadık mı, diye merak ettim.

Teşekkürler,

geçen dönem bende sınav sonuclarının açıklandığı gunun ertesı gunu kayıt yaptırmıstım. Hemen ek bir sınıf açıyorlar,ancak hemen kaydolmak gerekli.dilersenız tek dersten bile kayıt olabilirsınız.

aralık sınavında tek ders finansal kalmıştı..deha kadıköy'ün hızlandırılmış kursuna katıldık.Haşim hoca'dan ders aldık..konu anlatımı olmadan her konu ile ilgili monografiler çözerek ders yaptık.üçümüzde sınavdan geçtik..ve ruhsat almaya hak kazandık..bi de stonhand'in notlarına çalıştık..hepinize başarılar..