MART 2012 Sınav Sonucu Düşünceleriniz.

Ynt: MART 2012 Sınav Sonucu Düşünceleriniz.

içimin rahat etmesi için itiraz edecem...zaten yeteri kadar yoluyolar 20 lira önemli değil..

gsgül ' Alıntı:
arkadaşlar yorumları okudum mart benim 2. girişimdi 1. sınavımda maliyetten 100 beklerken abartısız ; 75 geldi sustum haddi geçer not diye sineye çektim 2. sınavda maliyetten 70 beklerken 55 geldi itiraz konusunda oda başkanı ile görüştüm boşuna çabalama mahkeme falan emin ol % 90 aynı sonuç geliyor dedi kaldıki daha öncede itiraz edenleri gördüm aynende hayal kırıklığı oldu bence daha işin başındasınız hele 50 ve üstü almışsanız hiç ona zaman harcamayın zamanı ders çalışmaya harcayın derim bu benim nacizane fikrim ama bu kağıtları okuyanları anlamıyorum elimizde olsada cevap kağıtlarından 1 örnek alsak sonuçta siline bilir kalemlerle bu cvp kağıtları dolduruluyor herşey aklıma geliyor heleki aralık maliyette bir kedi merdiveni yapmadığım kaldı ama maleseffff :((((

1. sınavda maliyetten 75 aldınız ve o dersden geçtiniz, 2. sınavda nasıl tekrar maliyetten sınava giriyorsunuz anlamadım ???

evet arkadaşlar ben de maliyetten girdim, geçer not aldım fakat beklediğimin çok altnda , meslek odaları arasında en saçma odaya sahibiz tesmer bu işi yapamıyor komisyonla falan olacak iş değil sistemin baştan aşağıya değişmesi gerekiyor..umarım yeni nesil mm ler yönetimde söz sahibi olur ve sacmalıklara son verirler..bu saçma yolda herkese önce sabır sonra başarılar diliyorum..