Mart 2012 *Vergi Hukuku* Yeterlilik Sınavı Ders Notu-Tavsiye-Paylaşım Sayfası

Ynt: Aralık 2011 Yeterlilik Sınavı Ders Notu ve Tavsiye && Paylaşım Sayfası&&

Arkadaşlar bu sayfadaki linkleri daha dün revize ettim. Açılmaması sizlerin office programlarından kaynaklanıyor olabilir. Office 2007 olarak yükledim. Şayet yine de açamıyorsanız, mail adresini bırakan bir kaç arkadaşa göndereceğim. Dağıtımının sağlanması için konuyla ilgilenmenizi rica ederim. İyi çalışmalar.

Ynt: Mart 2012 *Vergi Hukuku* Yeterlilik Sınavı Ders Notu-Tavsiye-Paylaşım Sayfası

atellia MAİLİN ULAŞTI BİR TEŞEKKÜR MAİLİ GÖNDERDİM AMA BİRDE BURADAN TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ""BİRİLERİNE YARDIMIM DOKUNA BİLİRMİ"" ÇABANDAN DOLAYI AYRICA TEŞEKKÜRLER

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

Ynt: Mart 2012 *Vergi Hukuku* Yeterlilik Sınavı Ders Notu-Tavsiye-Paylaşım Sayfası

Merhaba, vergi hukuku notlarını banada mail atabilirmisiniz. [email protected]. Teşekkür ederim.

Ynt: Aralık 2011 Yeterlilik Sınavı Ders Notu ve Tavsiye && Paylaşım Sayfası&&

atellia ' Alıntı:
gün içinde ssrt adlı arkadaşa mail olarak göndereceğim.

arkadasım bende dosyayı acamadım
3 hakkım bıttı
banada yarıdmcı olursanız sevınırım
dosyayı acamadım
[email protected] adresıne gonderırmısınız banada
sımdıden tsk
ıyı gunler

Merhaba bende 2012 martta sınava girecem rica etsem banada gönderirirmisin link açılmıyor:(( ı
[email protected]

şimdiden çok teşekkür ederim

valla benimde son ders son hakkım..

varsa bir yiğit bizi de görürse çok makbule geçer.

şimdiden teşekkürler..

enis

[email protected]

arkadaşlar acaba vergi hukuku notlarını bana da mail atabilirmisinzi?teşekkürler

arkadaşlar notlar bende de açılmıyor. mail atabilirseniz çok sevinirim.
[email protected].
teşekkürler

ARKADAŞLAR LİNKLERİ BENDE AÇAMADIM NOTLARI BANADA MAİL ATARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM [email protected]

[email protected]
rica etsem bana mail atar msınız?
çok teşekkür ederim hepinize şimdiden başarıalr dilerim

dün kurumlar vergsi kanunu açtım. mevzuat.org dan ne göreym altı üstü 38 sayfa ve son madde indirimli k.v
ya oradan okusam aklımda kalmması imkansızdı. dershanenin notlaından okuduüum için en çok çalıştığım dersten boşu boşuna kaldım ya. çok üzüldüm.
ya buda bana öğretti ki son haftaya ders çalışmak için paln yapma. başla şimdiden. hiç bir şey olmazsa oku aklında kalan ile bir şeyler yap. tbai bu vergi hukuku için geçerli. ama maliyet ten ne yapacğaım-analizi nasıl çözeceğim. meslek hukuku da bir sorun.
zannımca sınav açıklanmadı ama 4 derism kaldı. ya off sınav bitince rahtlaım sandım şimdi daha çok stres yapıyorum

rica etsem vergi notlarını banada mailleyebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkürler

[email protected]

Arkadaşlar merhaba smmm yeterlilik eğitimi veren kurumun birisi vergi mevzuatı ve uygulaması dersinde anlatılan konuların ses kayıtlarını sayfalarında yayınlamışlar ben çok faydalandım linki sizlerle de paylaşmak istedim. http://www.aktifonline.net/k1.htm iyi dinlemeler.

linklere tıklayınca dosya bulanamadı diyor.
benimde acil ders notlarına ihtiyacım var
[email protected] adresine yollayabilir misiniz?
şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Arkadaşlar notları bana da yollarmısınız :)