Mart 2013 Yeterlilik Sınavı Hakkında

Kötü gidiyor 1 ay gibi bir zaman kaldı ama ben hala çalışamıyorum 3 dersim var 3.girişim ne yapacam bilmiyorum:((

umarım inşallah bu sefer biter çalışabilsem hallolurda işlerin yoğunluğu ve motivasyon eksikliği başbelası var bakalım hayırlıs...

umarım inşallah bu sefer biter çalışabilsem hallolurda işlerin yoğunluğu ve motivasyon eksikliği başbelası var bakalım hayırlıs...

bu hafta iyi gaza getirdim kendimi.bilgiler taze iken kalan iki derside vermem gerekli.resmen beynimde bu iki ders çok büyük yer alıyor.İnşallah kalan dersleri verip bitiririz.

Benimde bir türlü içimden çalışmak gelmiyor şu itiraz sonuçları biran önce açıklansa da bari aklım başıma gelir o zaman belki :) Allah hepimizin yardımcısı olsun bu sınavlar yüzünden genç yaşta hayattan bezdim ya.

Arkadaşlar elimde bilgisayar ortamında bütün derlerden ders notu mevcut ihtiyacı olan arkadaşlarım bağlantı kursun benimle

bu hafta iyi gaza getirdim kendimi.bilgiler taze iken kalan iki derside vermem gerekli.resmen beynimde bu iki ders çok büyük yer alıyor.İnşallah kalan dersleri verip bitiririz.

inşallah verirsinz kalan dersleriniz şu gazdan birazda ben alabilir miyim:banghead: bi türlü kendime gelemedim daha doğru dürüst çalışamıyorum.