Mart-2013 Yeterlilik Sınavında MUHASEBE DENETİMİ sınavından Hangi Sorular Gelir ?

4. girişim ama ilk hakkımda öylesine girmiştim
dehadan not çıkardım ordan çalışıyorum ama yorum olaylarını yapamıyorum .geçen sınav 2 sorum tamdı buna rağmen 26 verdiler en kötü 50 almam gerekiyordu
çok umutsuzum o kağıtla bıraktılar beni

dehadan not çıkardım ordan çalışıyorum ama yorum olaylarını yapamıyorum .geçen sınav 2 sorum tamdı buna rağmen 26 verdiler en kötü 50 almam gerekiyordu

ne yapmamız lazım daha acaba merak ediyorum...

en son sınavda benimde umudum vardı, 60 70 beklerken 39 verdiler. o kağıtla geçemediysem dahada zor geçerim dedm kendime. sınava 5 gün kaldı tek düşündüğüm şey öyle bir kağıt verebilecekmiyim ve verirsem geçirirler mi ! Zorrr

en son sınavda benimde umudum vardı, 60 70 beklerken 39 verdiler. o kağıtla geçemediysem dahada zor geçerim dedm kendime. sınava 5 gün kaldı tek düşündüğüm şey öyle bir kağıt verebilecekmiyim ve verirsem geçirirler mi ! Zorrr

puanlar neden kırılıyor 2 soru tanım ,2 soru yorum sonuçta 2 sini yapsan 50 den fazla alırsın nasıl 39 vermişler çok garip.
mali analiz hocasının notu gıt diyorlar denetiminde öylemi acaba ?

bende aralık sınavında 60-70 beklerken 45 le bırakmışlar en güvendiğim dersbaşıma bela oldu

arkadaslar denetim sürecini, rapor çeşitlerini ve tabikide iç kontrol olayını iyi bilin derim.
her türlü geçersiniz

nerde yazıldı bilmiyorum ama birisi denetimdeki komisyonun 2013/1 dönem yeterlilik son sınavları olduğunu bunun için kolay sorabileceklerini söylemişti. benmi yanlış biliyorum komisyon üyeleri 2 yıllığına seçilmiyormu. çıkmış sınav sorularına bakılacak olursa komisyon 2012/1 dönemde değişmiş ve maalesef 2014/1 dönem son sınavları olacak bana göre. yanlışmı düşünüyorum arkadaşlar.